Jason Sudeikis ujawnia, że ​​​​Ted Lasso inspirował się polityką Donalda Trumpa – ostateczny termin

Nagrodzone Ted Lasso dzieło Jasona Sudeikisa zostało częściowo zainspirowane pojawieniem się Donalda Trumpa na scenie politycznej.

Przedstawiciel powiedział Wielkiej Brytanii opiekun Gazeta W 2015 roku rozważał ponowne odwiedzenie postaci, którą stworzył wcześniej do skeczu komediowego. Jego lasso było pierwotnie bardziej „agresywne”, ale ówczesna polityka przekonała Sudeikisa do poprowadzenia go w cieplejszym kierunku.

— powiedział Sudeikis the opiekun:

„Nie jestem zbyt aktywny w Internecie i to na mnie wpłynęło. Potem Donald Trump schodzi windą. Pomyślałem:„ Dobra, to głupie ”, a potem to, co otworzyło to w ludziach… Nienawidziłem tego, jak ludzie nie słuchaliby się nawzajem. Sprawy stały się bi- I nie sądzę, aby tak działał świat.

Rezultatem była ciepła, niecyniczna postać Lasso – nieświadomego trenera zwerbowanego do kierowania fikcyjną angielską drużyną piłkarską Richarda ACF – która poruszyła wyobraźnię po obu stronach Atlantyku.

A gdy serial przygotowuje się do wyjścia po trzech sezonach, mantra lassa „Uwierz w to” rozprzestrzeniła się aż do Białego Domu.

— powiedział Sudeikis Stróż Z jego niedawnej wizyty u Joe Bidena w Gabinecie Owalnym w celu omówienia strategii zdrowia psychicznego, gdzie nad drzwiami wisiał napis „Believe”.

„To szaleństwo, człowieku” – powiedział Sudeikis. „Jeszcze nawet nie spojrzałem na zdjęcia Białego Domu, ponieważ chcę tam mieszkać przez chwilę jak na niesamowitym pokazie sztucznych ogni, zamiast mówić:„ O rany, dlaczego mam na sobie tenisówki? ” „

READ  Cardi B wygrywa proces o zniesławienie po tym, jak siostra Hennessy nazywa zwolenników MAGA rasistami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *