Jeremy Renner publikuje zdjęcie Snow House wracającego do zdrowia w szpitalu: „Missing My Happy Place”

Jeremiego Rennera tęskni za domem.

W poniedziałek 52-letni Reiner udostępnił zdjęcie w swojej relacji na Instagramie przedstawiające śnieżną scenę w miejscu, które wydaje się być jego rodzinnym Reno w stanie Nevada, z dużą ilością śniegu spiętrzonego wysoko na zaspach, dachach i drzewach w okolicy.

„Tęsknię za moim szczęśliwym miejscem…”, będąc jeszcze w szpitalu w trakcie rekonwalescencji po noworocznym incydencie z opadami śniegu na posiadłości, napisał Renner w podpisie.

Renner został przetransportowany samolotem do lokalnego centrum medycznego 1 stycznia po tym, jak został przejechany przez „bardzo duży sprzęt do odśnieżania”, którego był właścicielem, gdy oczyszczał swój podjazd i pomagał sąsiadom odśnieżać po obfitych opadach śniegu w okolicy hrabstwa Washoe — powiedział delegat Darren Balaam. w dniach następujących po wypadku.

Jeremy Renner publikuje zdjęcie śnieżnej chaty podczas rekonwalescencji w szpitalu: „Tęsknię za moim szczęśliwym miejscem”

Jeremy Renner/Instagram

Doznał „tępego urazu klatki piersiowej i urazów kości”, zgodnie z oświadczeniem jego przedstawiciela, i następnego dnia przeszedł pilną operację.

Powiązany: Jeremy Renner, który stoi przed długą drogą do wyzdrowienia, jest „przytłoczony, by okazać miłość i wsparcie”: źródło

Rennera, który Swoje 52. urodziny spędził w szpitalu 7 stycznia po raz ostatni udostępnił aktualizację w zeszły piątek, kiedy opublikował wideo, na którym pielęgniarka prowadzi go do pokoju w celu wykonania skanu medycznego w swojej historii na Instagramie.

„Życzę wam wszystkim wyjątkowej nocy” – napisał w klipie.

Jeremy Renner jest obecny, aby uczcić nadchodzącą premierę Marvel Studios "  Sokole Oko

Jeremy Renner bierze udział w długo oczekiwanej premierze „Hawkeye” Marvel Studios w Curzon Hoxton 11 listopada 2021 r. w Londynie w Anglii. Sześcioodcinkowe wydarzenie zadebiutuje 24 listopada na Disney+

Tim B. Whitby/Getty

Źródło zbliżone do Rennera powiedziało People w zeszłą środę Podczas gdy aktor jest coraz lepszyCzeka go „długa droga do wyzdrowienia”.

„Jeremy robi pozytywne postępy” – kontynuowało źródło, powtarzając odczucia siostry Rennera, Kim, która również powiedziała LUDZIOM, że Mściciele gwiazda Było to „zniszczenie wszystkich celów postępu”.

READ  Gwiazda „The Young and the Restless”, Eric Braeden, ujawnia swoją diagnozę raka

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Od czasu hospitalizacji Rennera zarówno fani, jak i znani przyjaciele — w tym ty Evangeline LilyI Hailee Steinfeld I Chrisa Hemswortha – Masz wszystko Aktor życzył powodzenia Podczas zdrowienia, z 43-letnią Lily, Pisanie na Instagramie Że Renner „był zawsze jeden Najbardziej spójni i realistyczni ludzie Spotkaliście się już w Hollywood”.

Źródło powiedziało LUDZIE, że wiadomości uszczęśliwiły serce Rennera, gdy wyruszał w żmudną podróż zdrowienia. „Był przytłoczony okazywaniem miłości i wsparcia” – powiedziało źródło.

Powiązany: Jeremiego Rennera Burmistrz Kingstown Drugi sezon miał swoją premierę podczas rekonwalescencji gwiazdy po wypadku z pługiem śnieżnym

Siostra Kim niedawno powiedziała People o postępach jej brata: „Jeśli ktokolwiek zna Jeremy’ego, jest wojownikiem i nie zadziera”. „Miażdży wszystkie cele postępu. Nie moglibyśmy być bardziej pozytywnie nastawieni do przyszłości”.

Aktor przekazał fanom swoją pierwszą aktualizację 3 stycznia, publikując selfie ze szpitalnego łóżka na Instagramie i dziękując życzliwym za wsparcie. „Dziękuję wszystkim za miłe słowa. 🙏. Jestem zbyt niespokojny, aby teraz pisać. ALE Przesyłam miłość do was wszystkich. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *