Jerry Seinfeld ponownie spotyka się ze swoją obsadą i przyjaciółmi z cienia, aby nakręcić krótkometrażowy film Pop-Tarts

Pop-Tarts wyrównuje wynik z Jerrym Seinfeldem.

Marka ciastek tosterowych udostępniła satyryczny film krótkometrażowy w odpowiedzi na film komika na Netfliksie Nie zamrożone, ukaże się 3 maja. Seinfeld (i jego debiut reżyserski) oferuje fikcyjne i humorystyczne spojrzenie na wynalazek Pop-Tarts, a ponieważ za filmem nie stoi Pop-Tarts, wytwórnia odpowiedziała satyrycznym filmem na temat youtube.

Krótki film zatytułowany „Nie zamrożone „Komedia o Pop-Tartach, ale żart dotyczy Jerry’ego” zaczyna się od czarnego ekranu. Pojawia się tekst, który przedstawia widzowi kontekst sytuacji i brzmi: „Kiedy Jerry Seinfeld wyreżyserował film, Nie zamrożoneWskazał na 221 produktów śniadaniowych, które zostały oznakowane bez odpowiednich zezwoleń i zgód prawnych. To skłoniło do spotkania.”

the Komicy w samochodach pijący kawę Gwiazda wchodzi do sali konferencyjnej w siedzibie Pop-Tarts w Battle Creek w stanie Michigan. Proszono go, aby usiadł, a przed nim stawiono talerz mrożonego deseru. Po drugiej stronie stołu siedzi kilka osób w garniturach, a za dyrektorami stoi duża maskotka Pop-Tarts. Jeden z mężczyzn przedstawił się jako Kelman P. Gasworth, prezes firmy Pop-Tarts.

„Właśnie nakręciłem cały film o Pop-Tartach” – odpowiada beztrosko Seinfeld, zanurzając się w talerzu Pop-Tarts.

Jerry Seinfeld konfrontuje się z Tartiem.

Kara Howe/Bed for Kelanova 2024


„Teraz tak?” „No cóż, czy to nie coś” – śmieje się Gasworth, po czym szybko zmienia ton. „Myślisz, że może dlatego tu jesteś?”

„Uderza mnie” – aktor wzrusza ramionami, popijając kolejnego Pop-Tarta.

„Rozumiem, że nie prosiłeś o pozwolenie na wykorzystanie naszego produktu w swoim filmie ani go nie otrzymałeś” – kontynuuje Gasworth, przerywając, gdy maskotka Pop-Tart szepcze mu coś do ucha.

– Jak mówią, kim on jest? – pyta Seinfeld.

„Tartae pyta: «Czy znasz pojęcie naruszenia znaku towarowego?» Gasworth odpowiada, a Seinfeld odpowiada, że ​​brzmi to „skomplikowanie”.

„Właściwie to całkiem proste. „Widzi pan, panie Seinfeld, zabrał pan coś naszego, a teraz my zabierzemy coś waszego” – odpowiada Gasworth przerażającym tonem. „Pokaż mu, Tarty”.

Tarty odsłania zasłonę, odsłaniając trzy osoby uwięzione w klatce.

„Schmubby, Jackie Chilis i Zupa Nazi!” Seinfeld reaguje z przerażeniem. „Moje postacie!”

Schmoopie (Ali Wentworth) i Soup Nazi (Larry Thomas) pojawili się w tym samym odcinku o surowym właścicielu stoiska z zupami. Jackie Chiles (Phila Morrisa) jest prawnikiem Kramera w serialu komediowym.

Schmoopy, Jackie Chili's i Soup Nazi z Seinfeld.

Tarty popowe


„To teraz moi bohaterowie, panie Seinfeld” – mówi Gasworth w filmie krótkometrażowym. „Powiedz mi, jak się czujesz, kiedy kradną twoje pomysły, a potem robią z nimi, co chcą?”

„Masz na myśli jak przyjacieleSeinfeld zażartował.

Obaj przekomarzali się w tę i z powrotem, po czym Seinfeld przerwał biznesmenowi, mówiąc, że musi wyjść, bo musi wystąpić.

„Nie, nie rób tego. Nie jesteś już komikiem, ja jestem” – ostrzega Gasworth.

Nagle na scenie programu komediowego pojawia się Prezes Pop-Tarts, ubrany w ten sam garnitur, co na spotkaniu, w świetle reflektorów.

„Dlaczego Frankenstein ma na sobie sportową kurtkę? To nie jest degustacja wina, terroryzujemy mieszkańców wioski!”. Uderza pięścią i przestaje się śmiać, ale nawet podnosi rękę, aby zasłonić światło i sprawdzić, czy ktoś jest w tłumie.

Chociaż większość miejsc jest pusta,… Film o pszczołach Aktor patrzy.

Jim Gaffigan, Jerry Seinfeld, Fred Armisen i Melissa McCarthy w filmie „Unfrosted”.

Johna P. Johnsona/Netflix


„To ciężka praca” – mówi Seinfeld innemu widzowi, potrząsając Gasworthem pięścią.

Film kończy się komunikatem dot Nie zamrożone Zostanie wydany 3 maja. Tekst na ekranie zawiera informację „Nie przyniesione przez Pop-Tarts”.

Sass Clip to po prostu zabawne przekomarzanie się. Pop-Tarty Film z YouTube'a Ma na celu uczczenie premiery filmu i 60-lecia marki.

Netflixa Nakręcił także film krótkometrażowy w połączeniu z filmem krótkometrażowym Pop-Tarts. Seinfeld próbuje w nim promować twórcę filmów dokumentalnych i telewizji Kena Burnsa Nie zamrożone Aby dodać mu trochę „wagi”. Burns stanowczo odmawia, ponieważ Seinfeld „nie przeprowadził niezbędnych badań”. Seinfeld napisał i wyreżyserował film krótkometrażowy oraz film fabularny.

Nie zamrożone W obsadzie znajduje się gwiazdorska obsada, w tym Melissa McCarthy, Jim Gaffigan, Hugh Grant, Amy Schumer, Max Greenfield, Christian Slater, Bill Burr, Daniel Levy, James Marsden, Jack McBrayer, Thomas Lennon, Bobby Moynihan, Adrian Martinez, Sarah Cooper i Fred. Armisena.

Julian Seinfeld (po lewej), Shepherd Seinfeld, Jessica Seinfeld, Jerry Seinfeld i Sasha Seinfeld na premierze filmu Unfrosted w Los Angeles 30 kwietnia 2024 r.

Amy Sussman/Getty Images


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Podobnie jak pełna napięcia sytuacja w sali konferencyjnej z klipu na YouTube, akcja filmu Netflix rozgrywa się w Michigan w 1963 roku, kiedy „Kellogg's i Post, odwieczni rywale w branży płatków śniadaniowych, rywalizują ze sobą o stworzenie ciasta, które na zawsze zmieni oblicze śniadania. ”

Premiera komedii odbyła się we wtorek, 30 kwietnia, a rodzina Seinfeldów dołączyła do niego na czerwonym dywanie, aby świętować. Jego żona Jessica Seinfeld i trójka ich dzieci – synowie Julian (21 l.) i Shepherd (18 l.) oraz córka Sasha (23 l.) – zostali sfotografowani na premierze filmu w Los Angeles.

READ  Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *