Jeśli myślałeś, że gra Rashida w Street Fighter 6 wynikała z błędu wejściowego, a nie galaktycznego nastawienia, to się myliłeś…Drugi poziom Rashida jest doskonały w Street Fighter 6. naprawdę dobry. Ogromne tornado, które uwalnia, gdy aktywowany jest ten superruch, porusza się powoli, pozostaje na ekranie przez długi czas, zadaje wiele ciosów i wzmacnia wiele ruchów i opcji ruchu Rasheeda.

Można go używać wielokrotnie w różnych trudnych ustawieniach, ale hej, czasami gracze Rasheedem również psują się i upuszczają swoją kombinację… Cóż, tak początkowo wydaje się przedstawiać dziki zwiastun Street Fighter 6, ale w rzeczywistości mamy to jest absolutnym mózgiem galaktycznym. Może to być zamierzone lub niezamierzone.

Ten klip pochodzi z FGC_Elodad na Twitterze i przedstawia Rasheeda jako czołową postać. W meczu online widzimy Al-Rashida walczącego z graczem JP, a materiał zaczyna się od tego, że obaj gracze mają bardzo niski poziom zdrowia w drugiej rundzie.


Z odległości niemal pełnego ekranu Rasheed rzuca swoją wielką superzdolność poziomu 2, zmuszając JP do rzucenia w niego pociskami i po prostu się wycofał. Gdy JP zostanie osaczony, FGC_Elodad postanawia zabić, ale uh… zamiast tego uruchamia coś, co wygląda jak losowy OD Spinning Mixer i przelatuje nad głową JP.


Na nieszczęście dla JP, tornado wciąż biegnie i się zbliża, a w rezultacie otrzymujemy coś, co wygląda na szaloną kombinację Ultimate Marvel kontra Capcom 3, w której pomoc nadchodzi z przodu, a postać blob przeskakuje przeciwnika, mieszając w lewo i prawda, bardzo trudne.


Jednak w tym scenariuszu JP tak naprawdę nie zostaje trafiony z lewej ani z prawej strony, ale zamiast tego musi wymyślić, jak trafić Rasheeda, nie dając się trafić tornadem. Wykonując coś, co wygląda na manewr paniki, JP zadaje mocny cios, stojąc, i widzi, jak tornado odcina mu rękę z laską.

READ  W obliczu niepewności co do harmonogramu Boeing zwolni pracowników biorących udział w programie rakietowym SLS


To powoduje, że JP leci wysoko w powietrze, aby żonglować, a Rasheed nadal może wylądować i wystrzelić kolejny OD Spinning Mixer. Drugi OD Mixer uderza JP, gdy ten wraca na ziemię, a Rasheed jest w stanie zakończyć rundę kontynuacją.Przez lata grałem i oglądałem wiele meczów Street Fighter i gdybym miał zgadywać, powiedziałbym, że to ustawienie nie było zamierzone, ale raczej dorosły gracz zareagował i prawidłowo wykorzystał zwycięstwo. Ale jeśli to wszystko zostało zorganizowane od początku, to naprawdę jest to połączenie galaktycznych mózgów, które zasługuje na pochwałę.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *