Jesse Lee Soffer jest poza Chicago PD, sezon 10 będzie ostatnim

Jesse Lee Soffer Dostarcza swoją odznakę doChicago PDNadchodzący 10. sezon będzie ostatnim sezonem Soffera, różnorodny Może być ogłoszony wyłącznie. Aktor wcielił się w postać Det. Jay Halstead od tego czasu zadebiutował w serialu NBC w 2014 roku, który pojawił się we wszystkich 187 odcinkach.

„Chciałbym podziękować wspaniałym fanom za ich niezachwiane wsparcie w ciągu ostatnich 10 lat i chciałbym wyrazić moją najgłębszą wdzięczność Dickowi Wolfowi i wszystkim w Wilk RozrywkaPeter Jankowski, Matt Olmsted, Derek Haas, Michael Brandt, Rick Ed, Gwen Seguin, NBC, Universal Television, moja koleżanka z obsady i nasza niesamowita ekipa” – powiedział w oświadczeniu dla różnorodny w poniedziałek. „Tworzenie tego dramatycznego zegarka tydzień po tygodniu było ciężką pracą wszystkich, którzy dotknęli serialu. Zawsze będę dumny z mojego czasu jako detektyw Jay Halstead. ”

Halstead od samego początku był w centrum programu; Przez ostatnie dwa sezony został prawą ręką sierżanta Hanka Voighta (Jason Peggy) i poślubił Detta. Hailey Upton (Tracy Spiradacus).

„Chicago PD”, jeden z dziewięciu programów, w których Wolf jest obecnie na antenie, w ostatnich latach zaobserwował wiele zmian zarówno przed kamerą, jak i poza nią. W październiku zeszłego roku scenarzysta i producent wykonawczy Segan objął stanowisko reżysera serialu, pozostawiając Eidowi skupienie się na roli prezentera zarówno w „Prawo i porządku”, jak i „FBI”.

Dodatkowo Benjamin Levi Aguilar, który zagrał w finale dziewiątego sezonu, awansował do regularnego serialu latem. Ponownie wcieli się w rolę Dantego Torresa, ucznia wywiadu z patrolu. W rolach głównych występują także Marina Squiresati, Patrick Flüger, Laroys Hawkins i Amy Morton.

Soffer, który działa od szóstego roku życia, zadebiutował jako Jay Halstead w premierze drugiego sezonu serialu „Chicago Fire”, który doprowadził do pierwszego serialu Spinoffa. Przed dołączeniem do świata „One Chicago”, grał główną rolę w „As the World Turns”, występując w 502 odcinkach i zdobywając trzy nominacje do Daytime Emmy.

READ  HBO Max usuwa programy: „Winyl”, „Kemping”, „Pani Fletcher”, „Bieganie”

Reprezentowali ją UTA, Ethos Entertainment oraz Schreck Rose Dapello & Adams.

„Chicago PD” jest produkowany przez Universal Television we współpracy z Wolf Entertainment. Producentami wykonawczymi są Wolf, Sigan, Eid, Haas, Jankowski, Brandt, Gavin Harris, Chad Saxton i Arthur W. Forney.

Premiera 10. sezonu w NBC w środę, 21 września o 22:00 ET.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *