Jets nie uważają, że Aaron Rodgers będzie kandydował na wiceprezydenta

Pracowity tydzień w NFL stał się jeszcze dziwniejszy po wiadomości, że Robert F. Kennedy Jr. może wytypować rozgrywającego Jets Aarona Rodgersa na kandydata Kennedy'ego w niezależnym wyścigu o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Obecnie Rodgers i były gubernator Minnesoty Jesse Ventura to najlepsi kandydaci, a Kennedy planuje ogłosić swój wybór 26 marca.

Według źródła zaznajomionego z sytuacją The Jets nie wierzą obecnie, że Rodgers to zrobi.

Nie powiedział im jednak, czy to zrobi, czy nie. W tym tygodniu był poza siecią. Do piątkowego poranka nie mieli od niego żadnej wiadomości.

Jeśli odejdzie od piłki nożnej na rzecz startów, zrezygnuje ze swojej pensji wynoszącej 37,5 miliona dolarów. Gdyby próbował biegać podczas gry w piłkę nożną, spowodowałoby to taki sam rodzaj odwrócenia uwagi, jak powiedział na konferencji prasowej na zakończenie sezonu, której zespół nie mógł mieć.

„Wszystko, co nie ma nic wspólnego ze zwycięstwem, wymaga oceny” – powiedział wówczas Rodgers. „Więc wszystko w tym budynku, co robimy indywidualnie lub zbiorowo, a co nie ma nic wspólnego z prawdziwym zwycięstwem, musi zostać ocenione. . . . To nie jest kwestia połowy przypadków, nie ma tego czasem, nie ma tego przez większość czasu „To jest coś, o co chodzi przez cały czas.” Raz. Jeśli chcesz być zwycięską organizacją i ustawić się na pozycji umożliwiającej wygrywanie mistrzostw i rywalizację, wszystko, co robisz, ma znaczenie, a te bzdury, które nie mają nic wspólnego ze wygrywaniem, potrzebują wydostać się z budynku. Na tym skupimy się w przyszłości ”

Kandydat na wiceprezydenta rozpoczyna swoją kampanię, przemieszczając się od stanu do stanu na tygodnie i dni poprzedzające wybory. Rodgers będzie miał maksymalnie jeden dzień w tygodniu na skupienie się na aktywnych kampaniach. Nawet wtedy pozostanie to główną rozrywką dla samolotów.

READ  LeBron James strzelił 46 bramek przeciwko Clippers i zbliżył się do rekordu strzeleckiego Kareema Abdula-Jabbara

Na razie wydaje się, że jest to niewiele więcej niż krótkotrwały impuls propagandowy dla długotrwałej kampanii Kennedy'ego. Poszukaj Rodgersa (który jeszcze nie odniósł się do tej kwestii w mediach społecznościowych, chociaż trochę czasu zajęło mu opublikowanie częściowego zaprzeczenia raportowi CNN, że jest zwolennikiem teorii spiskowej Sandy Hook), aby w końcu powiedział, że pochlebia mu ta szansa, ale teraz tak nie jest . To odpowiedni moment na wejście na arenę polityczną. Samo skojarzenie z urzędem nie pomaga preferowanemu kandydatowi, ale sprawi, że jego ewentualne wejście do polityki będzie mniej kłopotliwe – jeśli tak właśnie się stanie.

Z drugiej strony, dla każdego, kto zna Rodgersa, spędził on w tym tygodniu trochę czasu w ciemnym pokoju i/lub zażywając środki halucynogenne, zastanawiając się, czy powinien podjąć ten krok. Fakt, że będzie z nim konkurować Zdrowy rozsądek i człowiek na wózku inwalidzkim (Albo, szczerze mówiąc, dwóch facetów, którzy prawdopodobnie powinni) wystarczyłoby, aby skłonić go do wykonania najbardziej niesamowitego ruchu rozgrywającego Jets od czasów Joe Namatha Ogłosił odejście na emeryturę Pięć miesięcy po zwycięstwie w Super Bowl z powodu sporu z biurem ligi w sprawie jego własności baru/restauracji na Manhattanie, w którym przesiadywali gracze (GASP).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *