Justin Verlander kończy kampanię Cy Young z 5 rundami bez trafienia w finale sezonu

Justin Verlander W formie posezonowej.

The Houston Astros Rozbił pięć nieudanych rund przeciwko Filadelfia Filadelfia Menedżer Dusty Baker zakończył swój wieczór we wtorek. Bullpen Astros nie przyniósł do domu żadnego uderzenia, ponieważ Will Smith pozwolił na trzy trafienia na dziewięć. Ale Astros uciekł Wygrana 10-0 I gwiezdny wysiłek z ich strony Ulubieniec Cy Young Z ich postseason Rozpocznie się 11 października.

Verlander miał swoje najlepsze rzeczy w swojej krótkiej karierze, kiedy nagrał 10 strajków i tylko jeden spacer. Ale po sezonie i zabezpieczeniu zalążka nr 1 AL, Baker odmawia opodatkowywania ręki swojego asa. Wyciągnął Verlandera po 77 wyciągach, z których 51 poszło na strajki.

Justin Verlander był w formie posezonowej przeciwko Phillies. (Troja Taormina/Reuters)

Hunter Brown i Hector Neris przejęli kopca i utrzymali Phillies z dala od kolumny trafień przez osiem rund. Ale łapacz Phillies Garrett Stubbs Smith zerwał ofertę z singelem prowadzącym w dziewiątym miejscu.

Wysiłek ten stanowi wykrzyknik w kolejnym świetnym sezonie dla Verlandera, który zakończył się rekordem 18-4, 1,75 ERA i 185 przekreśleniami w 175 inningach. Jeśli wygra Cy Young w wieku 39 lat, będzie to trzecia w jego karierze. I nie był zbyt zdenerwowany przegraną w połączeniu bez hittera. Ma już trzy własne.

READ  Plotki Kevina Duranta: drapieżniki, pelikany, słońca, upał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *