Justin Verlander odpada po 3 meczach przeciwko Oriole z dyskomfortem łydki

Houston – dzban Astros Justin VerlanderGłówny kandydat do nagrody Cy Young Award w pierwszych pięciu miesiącach sezonu zasadniczego został wycofany z niedzielnego meczu z Orioles w Minute Maid Park po zaledwie trzech rundach z dyskomfortem w prawej łydce. Oddał 60 strzałów.

Nie było żadnych natychmiastowych informacji na temat przewidywań Verlandera, powiedział dyrektor Astros Dusty Becker po Astros Zwycięstwo 3-1 nad Orioles Praworęczny weteran ma przejść w poniedziałek badanie obrazowe łydki, aby określić zakres urazu. Becker przynajmniej poczuł ulgę, że kontuzja nie dotyczyła jego ramienia ani ramienia.

– To najlepsza ze złych wiadomości – powiedział Baker. „Cieszyliśmy się, że nie ma to nic wspólnego z jego łokciem, ramieniem ani czymś w tym rodzaju. Musimy tylko poczekać, aż zostanie sfilmowany. [Monday]. „

Rzecznik zespołu powiedział, że sztab szkoleniowy Astros poradził Verlanderowi, aby zszedł z boiska i wstał, więc nie był dostępny do komentowania meczu po niedzielnym meczu.

Becker powiedział, że kontuzja nastąpiła, gdy Verlander przeniósł się na pierwszą bazę w trzecim meczu. Z jednym wyjściem i biegaczem na pierwszej i drugiej bazie, Anthony Santander z Baltimore wpadł do pomocy, ale Robinson Cherinos, który był drugi, popadł w rozklekotanie i skończył w ostatnim deblu.

Tak jak Chirinos zostali oznaczeni między drugim a trzecim miejscem do ostatecznego wyjścia, Verlander spuścił się biegiem z murawy za stosem i skierował się w stronę pierwszej bazy w oczekiwaniu na niepotrzebny rzut sztafetowy. Nie wykazywał żadnych oznak kontuzji poza boiskiem.

„Zszedł z boiska trzecią, po prostu wyszedł z tunelu i powiedział, że coś poczuł, kiedy poszedł osłaniać pierwszą bazę” – powiedział Becker.

Astros byli zainteresowani obciążeniem pracą Verlandera w tym sezonie i dali mu dłuższą przerwę między startami. Niedziela to dopiero piąty raz, kiedy w tym roku licytował cztery dni wolne, a większość jego startów (13) odbyła się za pięć dni wolnych. Oddał 91 rzutów w swoim poprzednim starcie we wtorek, kiedy był Nie wolno uderzać przeciwko bliźniakom.

„Oczywiście bardzo zaniepokojony” – powiedział Alex Bergman, trzeci bazowy Astros. „Czuję, że przez cały rok był najlepszym melonikiem w baseballu i mamy szczęście, że go mamy. Nie znam żadnych szczegółów”.

Z trzema dniami odpoczynku w 11 dni, począwszy od poniedziałku, Astros tymczasowo wracają do pięcioosobowej rotacji – przenosząc Cristiana Javiera do centrum Bulls – aby upewnić się, że startujący nie mają więcej niż tydzień między startami. Javier rzucił trzy rundy eliminacji do Lance McCullers Jr. w piątkowej przegranej z Baltimore.

Początek promocji był siłą Astros w tym sezonie, prowadzonym przez All-Stars Verlander i Frumber Valdez. oni mają Łowca najwyższego prawdopodobieństwa Brown (nr 71 w klasyfikacji generalnej MLB Pipeline) pukanie do drzwi w Triple-A, ale przegrana Verlandera byłaby ogromnym ciosem dla zespołu starającego się utrzymać pierwsze miejsce w klasyfikacji AL i aspiracji do mistrzostw świata.

Jeśli Verlander nie będzie przez dłuższy czas, Astros może użyć pięcioosobowej rotacji Valdeza, McCullera, Luisa Garcii, Jose Urquidi i Javiera, a być może Brown zająć miejsce, jeśli chcą wrócić do szóstki. obrót.

Wczesne odejście Verlandera pobiło rekordową passę serii Astros w 41 kolejnych grach, w których główny melonik rzucił co najmniej pięć rund. To był najkrótszy start Verlandera od czasu rezygnacji z sześciu przejazdów i siedmiu uderzeń w dwóch rundach przeciwko Mariners 9 sierpnia 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *