Kanye West atakuje „bezbożnego” Cory’ego Gamble teściowej Kris Jenner na Instagramie

Kanye West skrytykował w mediach społecznościowych partnera swojej teściowej Kris Jenner, Corey Gamble.

Raper znalazł się pod ostrzałem za swoją aktywność na Instagramie w ostatnich tygodniach po tym, jak zamieścił kilka postów o swojej żonie Kim Kardashian i jej nowym chłopaku, komiku Pete Davidsonie.

W sobotę (19 lutego) West, który w zeszłym roku legalnie zmienił nazwisko na Ye, udostępnił post o Gamble, nazywając dyrektora biznesowego i menedżera talentów „ateistą” i „niewielką osobą”.

„Bóg ma plan usunięcia ateisty Coreya, którego i tak nie powinno tu być” – napisał. „I myślę, że jest miłym facetem, a nie fajnym facetem. Miły facet, który był w pobliżu rodziny Buffów, potem poznał Justina Biebera, a kiedy rozwiódł się z Chrisem, poślizgnął się”.

„Stał się telewizyjną wersją postaci ojca, a ponieważ zawsze nazywał siebie„ prawdziwym ****”, powiedział kiedyś mojej żonie, że wie, jakiej muzyki słuchać, więc kiedy zobaczyłem go tydzień później, posłuchałem go usunięto z przyjęcia urodzinowego Moje dziewczyny” — twierdził West.

ten Donda Artysta twierdził również, że Gamble „za bardzo kojarzył moją żonę z liberałami” i powiedział „z jakiegoś powodu”, że uważał, że Gamble pracował dla DuPont Chemical „lub podobnej organizacji”.

West zakończył swój post wychwalając Jennera jako „bohatera” i pisząc: „Kocham Krisa.

Zrzut ekranu posta Kanye Westa na Instagramie o Corey Gamble

(Ty przez Instagram)

„Ta kobieta jest bohaterką i zrobiła to, co musiała zrobić, aby chronić swoją rodzinę i upewnić się, że dobrze prosperują, nawet jeśli oznacza to mówienie wszystkim, aby mnie nie słuchali. Szanuję ją i kocham jej zgiełk i krzątaninę, a Chris jest jednym z najlepsze, jakie kiedykolwiek zrobiłem.”

niezależny Skontaktuj się z przedstawicielem Gamble w celu uzyskania komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *