Katar 2022 World Cup Prognozy, typy ekspertów: Argentyna i Brazylia idą naprzód; Czy Anglia może zabrać go do domu?

Obrazy Getty’ego

a Mistrzostwa Świata W przeciwieństwie do wszystkiego innego, niedzielny mecz otwarcia pomiędzy gospodarzami, Katarem i Ekwadorem, jest początkiem ostatniego rozdziału sagi o 12 latach korupcji, praw człowieka i geopolityki, które doprowadziły światową piłkę nożną do pierwszych w historii Zimowych Mistrzostw Świata. W rzeczywistości jedyną rzeczą, która może być bardzo podobna do poprzednich turniejów, jest piłka nożna, w której biegacze i jeźdźcy, którzy będą rywalizować o podniesienie trofeum, mają znajomy wygląd.

Jak zawsze, Brazylia i Argentyna plasują się wśród głównych pretendentów, a wśród nich jest również koteria europejskich drużyn. Czy może pojawić się czarny koń z szeregów Ameryki Południowej, Azji czy Afryki? Jakie wielkie nazwiska ulegną pod presją? Czy USMNT może przynajmniej uciec z fazy grupowej? Nasz zespół ekspertów zagłębił się w szanse, permutacje i przewidywania, aby wybrać zwycięzców, czy to samego trofeum, czy poszczególnych nagród. Przewiń w dół, aby zobaczyć je w całości.

gdy w nim jesteś, Zapisz się do nowego newslettera Relacja z pięknej gry w całej okazałości – w tym codzienne aktualizacje Mistrzostw Świata – tutaj.

Posłuchaj poniżej i śledź In Football We Trust: podcast CBS Sports Soccer Trzy razy w tygodniu twoi trzej ulubieni gracze USMNT opowiadają o wszystkim, co chciałbyś wiedzieć o tej pięknej grze w Stanach Zjednoczonych.

Selekcja fazy grupowej

Wybór fazy pucharowej

Chcesz więcej relacji z Mistrzostw Świata? Posłuchaj poniżej i śledź Dom Bohaterówcodzienny podcast piłkarski CBS Sports, zawiera pierwszorzędne analizy, komentarze, typy i nie tylko podczas wielkich meczów w Katarze.

Nagrody dla graczy

Wpisz swój nawias Pucharu Świata

Kliknij tutaj, aby powiększyć i wydrukować tę pustą planszę ścienną FIFA World Cup 2022.

READ  Taylor Hynek, Liderzy szokują niepokonane orły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *