Kate Middleton dzieli się słodkim zdjęciem księcia Williama z dziećmi z okazji jego 42. urodzin

Książę William czuje miłość w swoje urodziny.

W piątek Kate Middleton w mediach społecznościowych złożyła życzenia przyszłemu królowi wszystkiego najlepszego z okazji 42. urodzin.

Kate Middleton w mediach społecznościowych złożyła życzenia księciu Williamowi wszystkiego najlepszego z okazji 42. urodzin. @kensingtonroyal/X

42-letnia księżna Walii podzieliła się uroczym zdjęciem Williama skaczącego po piasku z trójką dzieci, księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem.

„Wszystkiego najlepszego, tato, wszyscy cię bardzo kochamy, Cx” – podpisała zdjęcie: Zasubskrybowano X.

Król Karol udostępnił zdjęcie pary z okazji urodzin swojego najstarszego syna. @RoyalFamily/Royal Collection Trust

Gdzie indziej król Karol również wziął udział w specjalnych uroczystościach z okazji urodzin swojego syna.

„Wszystkiego najlepszego dla księcia Walii! 🎉” – napisał 75-letni monarcha Na X Razem ze zdjęciem, na którym trzyma małego Williama.

Obchody urodzin Williama przypadają zaledwie dzień po jego podróży do Niemiec, aby obejrzeć drużynę Anglii w piłce nożnej grającą z Danią na mistrzostwach Euro 2024.

Następca tronu, będący prezesem Związku Piłki Nożnej, zrobił sobie zdjęcie z królem Danii Fryderykiem X przed czwartkowym remisem 1:1.

W środę William wraz z kilkoma członkami rodziny królewskiej odwiedził Royal Ascot. Obraz drutu

„Mam nadzieję, że wygra najlepsza drużyna 🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩 🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩 🇰 🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇰🏴🇩🇿🇩🇿🇩🇿 Skomentuj zdjęcie, Zasubskrybowano X.

W środę William odwiedził Royal Ascot w towarzystwie kilku członków rodziny królewskiej, w tym jego kuzynek Zary Tindall, księżniczki Eugenie i księżniczki Beatrice.

Podczas gdy księżna Katarzyna nie była obecna na wydarzeniu, obecni byli jej rodzice Michael i Carole Middleton.

W sobotę do Williama dołączyła jego żona i dzieci na przyjęciu Trooping the Color organizowanym przez króla Karola. Tolga Akmen/EPA-EFE/Shutterstock

Widziano ich rozmawiających z Williamem, a w pewnym momencie książę pomógł swojej 69-letniej teściowej, gdy ta utknęła piętą w trawie.

Pomógł jej dłoni, gdy z powrotem zakładała buty, a oni zaśmiali się z zamieszania.

Wydarzenia tego tygodnia nastąpiły tuż po sobotnim koncercie Trooping the Color, który odbył się Księżna Walii po raz pierwszy od czasu zdiagnozowania raka pojawia się publicznie.

42-letnia matka trójki dzieci zachwyciła fanów, pojawiając się na balkonie Pałacu Buckingham wraz ze swoim mężem i teściem, królem Karolem, aby wraz z trójką dzieci obejrzeć tradycyjny przelot wojskowy.

READ  Gwiazda Bob's Burgers przyznaje się do przeszkadzania policji podczas zamieszek, które miały miejsce 6 stycznia

Po tym, jak Czerwone Strzały wystrzeliły przez pałac, rozpryskując za sobą barwy flagi Union Jack, Middleton i jej rodzina pomachali do tłumu na dole.

Aby uczcić Dzień Ojca w zeszłym tygodniu, Walijczyk udostępnił słodkie zdjęcie Williama i dzieci. Książę i księżna Walii/Instagram

Jak dotąd w 2024 r. William stanął przed poważnym wyzwaniem, po tym jak na początku tego roku u jego żony i ojca zdiagnozowano raka.

Po przerwie w obowiązkach publicznych i spędzeniu czasu z chorą na raka żoną William niedawno powrócił na światło dzienne, podejmując się dodatkowej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *