Kontuzjowani członkowie ekipy kontynuacji Gladiatora wykonują sekwencję kaskaderską na planie

Źródło obrazu, Uniwersalny/Getty

podpis pod zdjęciem,

Oryginalny Gladiator był nominowany do 12 Oscarów i zdobył pięć

Kilku członków ekipy, którzy kręcili sequel Gladiatora w Maroku, zostało rannych w nagłym wypadku przy pracy na planie.

Paramount Pictures, producent filmu, powiedział, że obrażenia nie zagrażają życiu i miały miejsce podczas kręcenia planowanej serii kaskaderskiej.

W oświadczeniu stwierdzono, że wszyscy członkowie załogi „są w stabilnym stanie i nadal są leczeni”.

wcześniej w tym tygodniu, Wspomniałem o słońcu Doszło do eksplozji i sześć osób trafiło do szpitala.

Źródło powiedziało gazecie: „To było przerażające – wybuchła wielka kula ognia, zabijając po drodze kilku członków ekipy. W ciągu moich lat filmowania nigdy nie byłem świadkiem tak przerażającego wypadku”.

Dodali: „Wszyscy, którzy brali udział, od mniejszych zawodników po nazwiska gwiazd, byli tym wstrząśnięci”.

W oświadczeniu rzecznik Paramount Pictures powiedział: „Pełne zespoły bezpieczeństwa i służby medyczne na miejscu były w stanie działać szybko, aby osoby dotknięte chorobą natychmiast otrzymały niezbędną opiekę”.

Powiedzieli, że „stosuje surowe środki bezpieczeństwa i higieny we wszystkich naszych produktach” i podejmie „wszelkie niezbędne środki ostrożności, gdy wznowimy produkcję”.

Według odmiany, Żaden z członków obsady nie odniósł obrażeń, ale sześć osób otrzymało leczenie z powodu oparzeń, a cztery nadal przebywają w szpitalu.

Sir Ridley Scott, który wyreżyserował oryginalny dramat historyczny z 2000 roku, powraca, by wyreżyserować drugą część, której premiera planowana jest na listopad 2024 roku.

Nie ogłoszono jeszcze tytułu kontynuacji, w której występują „Normal People” Paul Mescal, Denzel Washington i Connie Nelson.

Oryginalny film zdobył pięć Oscarów, w tym dla najlepszego aktora dla Russella Crowe’a, który grał rzymskiego generała Maximusa Decimusa Meridiusa obok Joaquina Phoenixa jako cesarza Kommodusa.

Gladiator zarobił 457 milionów dolarów (355 milionów funtów) w kasie i ożywił gatunek epickiego dramatu historycznego, który wyszedł z mody przez dziesięciolecia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *