Kristen Stewart mówi, że nie może się doczekać założenia rodziny… z wyjątkiem jednej rzeczy

Kristen Stewart mówi „Rolling Stone”, że nie może się doczekać założenia rodziny, siedząc w pozycji siedzącej Obszerny wywiad wstępny Opublikowano w środę.

Aktorka zagłębiła się w swoją karierę i życie osobiste na potrzeby artykułu z okładki, który był powiązany z promocją „Love Lies Bleeding” – jej dziwnego, niezwykle brutalnego, romantyczno-seksownego thrillera podróżniczego.

Oferując rzadkie spojrzenie na swój świat, Stewart wyjawiła Rolling Stone, jak ona i jej narzeczony scenarzysta Dylan Meyer nie mogą się doczekać kolejnego rozdziału w swoim życiu – ale nie będą świętować tego kamienia milowego hucznym weselem.

„Nie mamy możliwości zorganizowania dużego wesela” – powiedziała. „Może wkrótce to zrobimy”.

„Jesteśmy zajęci kręceniem filmów, bo to są nasze dzieci” – dodała, odnosząc się do swojej adaptacji pamiętników „The Water Chronology” i komedii o palaczach Meyera „The Wrong Girls”. Obydwa są obecnie w fazie rozwoju.

Otwórz obraz modalnie

Kristen Stewart staje się coraz bardziej prawdziwa w swoim nowym artykule na okładce magazynu Rolling Stone.

Gwiazda „Spencera” powiedziała jednak, że duet chce, aby ich współpraca wykraczała poza świat kina.

„Nie wiem, jak będzie wyglądać moja rodzina, ale nie ma mowy, żebym nie zaczęła mieć dzieci” – Stewart powiedziała pisarzowi Alexowi Morrisowi.

„Poza tym idealnie byłoby, gdybym wkrótce powiedziała: «Chcę mieć dziecko»”. Kontynuowała, wyjaśniając, jak ona i Mayer zaczęli myśleć o tym, jak zajść w ciążę, a także o możliwości noszenia dziecka przez siebie nawzajem. zarodki.

„Nie boję się zajść w ciążę. Nie boję się mieć dziecka” – kontynuowała Stewart. „Ale tak bardzo boję się rodzić, to szaleństwo”.

„Cóż, mam psa i jestem pewna, że ​​kiedy będę mieć dzieci, w końcu zorientuję się, że mam miejsce na rozwój, ale myślę, że to kluczowe” – zażartowała, dodając: „Dla mnie w tym czasie”. Punkt, to bardzo szczęśliwe miejsce.

Aby poznać intymne i szczere spojrzenie na życie Stewarta, czytaj dalej Pełny wywiad W „Rolling Stone”.

Wesprzyj HuffPosta

W HuffPost wierzymy, że każdy potrzebuje wysokiej jakości dziennikarstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na drogie subskrypcje wiadomości. Dlatego też staramy się dostarczać szczegółowe, dokładnie sprawdzone wiadomości, które są ogólnodostępne dla każdego.

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz HuffPost, aby uzyskać aktualne informacje na temat wyścigu prezydenckiego w 2024 r., poważne dochodzenia w kluczowych kwestiach stojących dziś przed naszym krajem, czy też popularne historie, które Cię rozśmieszają, doceniamy Cię. Prawda jest taka, że ​​tworzenie wiadomości kosztuje i jesteśmy dumni, że nigdy nie ukrywamy naszych historii za kosztownym paywallem.

Czy dołączysz do nas, aby nasze historie były bezpłatne dla wszystkich? Twój wkład w wysokości zaledwie 2 dolarów będzie bardzo pomocny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *