Królowa Camilla wyjawia, co czyniło króla Karola najszczęśliwszym od czasu, gdy zdiagnozowano u niego raka

rozrywka


Królowa Camilla przekazała aktualne informacje na temat stanu zdrowia swojego męża, króla Karola, po otrzymaniu wiadomości o diagnozie u niego raka.

Camilla (76 l.) wzięła w czwartek udział w królewskim wydarzeniu w katedrze w Salisbury w Anglii, które oznaczało jej oficjalny powrót na królewskie obowiązki po pojawieniu się wiadomości o złym stanie zdrowia monarchy.

Zapytana, jak jej mąż radzi sobie z leczeniem, Camila przekazała aktualne informacje i wyjawiła, co sprawia, że ​​w tym czasie się uśmiecha.

„W tych okolicznościach radzi sobie bardzo dobrze. Był bardzo poruszony wszystkimi listami i wiadomościami, które zewsząd wysyłała opinia publiczna. To bardzo podnoszące na duchu”. Korespondentka królewska Rebecca English.

Ze swojej strony Charles pozostaje w Sandringham, swojej królewskiej rezydencji w Norfolk w Anglii, gdzie w tym tygodniu rozpoczął ambulatoryjne leczenie raka.

Królowa Camilla przekazała aktualne informacje na temat stanu zdrowia swojego męża, króla Karola, po otrzymaniu wiadomości o diagnozie u niego raka. AP-Getty/POOL udostępniane przez Splash News / SplashNews.com

Przed czwartkowym wydarzeniem ostatni raz widziano Camillę wychodzącą z Clarence House z Charlesem we wtorek, wkrótce po burzliwym spotkaniu członka rodziny królewskiej z jego synem, księciem Harrym, z którym był w separacji.

Czas księcia Sussex na ojczystej ziemi był krótki – dokładnie 24 godziny – z czego niecałą godzinę spędził z ojcem.

Mówi się, że Harry podczas swoich jednodniowych wakacji zatrzymał się w luksusowym hotelu w Londynie, zamiast zatrzymać się z rodziną w jednej z wielu rezydencji królewskich rozsianych po całym kraju.

W czwartek 76-letnia Camilla wzięła udział w królewskim wydarzeniu w katedrze w Salisbury w Anglii. AP-Getty/POOL udostępniane przez Splash News / SplashNews.com

Według byłego sługi Karola, Granta Harolda, książę zdecydował się zatrzymać w hotelu, aby pokazać rodzinie królewskiej, że może „utrzymywać się” finansowo.

Uważa się, że Harry nie widział swojego brata, księcia Williama, z którym był w separacji, podczas burzliwego pobytu w Anglii, podobnie jak jego szwagierka Kate Middleton, która obecnie dochodzi do siebie po niedawnej operacji brzucha.

READ  Oto dlaczego Travis Kelce opuścił Sydney i przegapił resztę występów Taylor Swift

Ze swojej strony William wrócił do swoich królewskich obowiązków w środę rano, aby zorganizować ceremonię inauguracji w zamku Windsor.

Camilla ostatni raz była widziana, jak wychodziła z Clarence House z Charlesem we wtorek. AP

Tam 41-letni książę Walii opowiedział, jak 42-letnia księżna Walii po operacji, która przeszła w zeszłym miesiącu, żyła za zamkniętymi drzwiami.

Według Patricii Sprouse, jednej z osób uhonorowanych przez księcia podczas tego wydarzenia, William powiedział, że Middleton opiekowały się nią „dwie filipińskie pielęgniarki, które były wspaniałe i życzliwe”.

Wieczorem książę koronny zwrócił się do fotografów po raz pierwszy od chwili, gdy Pałac Buckingham ogłosił, że u jego ojca zdiagnozowano nowotwór.

Charles pozostaje w Sandringham, gdzie w tym tygodniu rozpoczął ambulatoryjne leczenie raka. Obrazy Getty’ego

William dodał na scenie: „Chciałbym skorzystać z okazji, aby również podziękować za miłe wyrazy wsparcia dla Catherine i moich rodziców, zwłaszcza w ostatnich dniach. To wiele znaczy dla nas wszystkich”.

„Ostatnie kilka tygodni było w dużej mierze skupione na sprawach medycznych, więc pomyślałem, że przyjadę na misję lotniczego pogotowia ratunkowego, żeby uciec od tego wszystkiego” – zażartował.
https://nypost.com/2024/02/09/entertainment/queen-camilla-reveals-whats-been-cheering-up-king-charles-since-cancer-diagnosis/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *