Królowa Elżbieta wraca do pracy po plotkach o jej śmierci

Zdjęcie: Victoria Jones / Paul / AFP przez Getty Images

Królowa chciałaby, żebyś wiedział, że ona jest. Zdecydowanie nie martwy, Dziękuję bardzo. Wbrew temu, co mogłeś słyszeć, brytyjski monarcha wciąż żyje i ma się dobrze – i prowadzi interesy.

Zaledwie kilka dni po teście pozytywny dla COVID-19 (i 24 godziny po tym, jak internet ogłosił błąd „martwy”), Królowa Elżbieta II Wróciła do swojego harmonogramu pracy z domu. Podobno uczestniczyła w swoim cotygodniowym spotkaniu z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem w środę 23 lutego za pośrednictwem łącza wideo. Korespondent królewski Omid Skopje Potwierdził wiadomość na swoim koncie na Twitterze, pisząc, że Pałac Buckingham zweryfikował obecność królowej na spotkaniu. Scooby wspomniał też, że gubernator odbył w czwartek dwa wirtualne spotkania, ale od tamtego czasu trwają Opóźniony Królowa nadal ma objawy przypominające przeziębienie po COVID-19.

Gdybym uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, a następnie zostałby uznany za zmarłego przez Internet, po prostu nie poszedłbym do pracy. Ale biorąc pod uwagę transformację Wielkiej Brytanii wŻycie z COVIDTo ma sens, że królowa powinna odczuwać presję, aby jak najszybciej powrócić do normalności.W poniedziałek, 21 lutego, dzień po tym, jak Pałac Buckingham potwierdził wynik testu królowej, Johnson przedstawił pełny zestaw wytycznych i wymagań dotyczących nowego koronawirusa. W ramach planu, prawny wymóg samoizolacji po pozytywnym wyniku testu na COVID kończy się w czwartek, chociaż wydaje się, że królowa planuje pozostać w izolacji przez cały okres zdrowienia. Prawdopodobnie nie jest to zły pomysł, biorąc pod uwagę, że ma 95 lat.

Niech to będzie lekcja dla nas wszystkich: tylko dlatego, że nie widzimy nikogo wykonującego obowiązki publiczne po zdiagnozowaniu wysoce zaraźliwego wirusa, nie oznacza to, że wciąż żyje.

READ  Prognoza weekendowego box office: DEBIUT KUNG FU PANDA 4 BĘDZIE WYZWANIEM dla DUNE: RAMY CZĘŚCI 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *