Królowa Elżbieta wznawia pracę po przestraszeniu wirusa Corona

LONDYN (Reuters) – Królowa Elżbieta II wróciła do pracy po obawach przed rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19, powiedział we wtorek Pałac Buckingham, kończąc ponad tydzień rosnącego zaniepokojenia o zdrowie najdłużej panującego monarchy Wielkiej Brytanii po tym, jak został ogłosiła, że ​​zaraziła się wirusem. Test na koronawirusa był pozytywny.

Pałac powiedział, że król jest w wystarczająco dobrej kondycji, aby wznowić wirtualne zaangażowanie i inne obowiązki, w tym audiencje z przedstawicielami innych krajów.

95-letnia królowa Elżbieta została po raz pierwszy przebadana na obecność koronawirusa 20 lutego, a pałac opisał jej objawy jako łagodne.

Nie było jasne, przez kogo i przez kogo królowa została zarażona, ale kilka innych osób w jej domu w zamku Windsor w zachodnim Londynie dało wynik pozytywny, wskazując na wybuch epidemii. Królowa spotkała również niedawno swojego najstarszego syna i spadkobiercę, księcia Karola, o którym później doniesiono, że przebywał w izolacji po tym, jak został. Ponowna infekcja koronawirusem.

Kilka dni po pierwszym przesłuchaniu Elżbieta Anuluj niektóre domyślne linki Nieletni powiedzieli co najmniej dwa razy po pojawieniu się łagodnych objawów, ale „lekkie obowiązki” trwały.

Pierwsze szczepienie przeciwko wirusowi Corona otrzymała w styczniu 2021 roku, ale pałac nie potwierdził, czy otrzymała kolejne dawki. Charles powiedział, że został w pełni zaszczepiony, a także otrzymał zastrzyk przypominający.

Jednak wiadomość, że śmiertelny wirus zainfekował królową, która niedawno świętowała Siedemdziesiąta rocznica jej panowania, wyraził obawy dotyczące jego bezpieczeństwa. Spędziła większość pandemii poddanej kwarantannie w zamku Windsor ze swoim mężem, księciem Filipem, który: Zmarł w kwietniu w wieku 99.

Jesienią królowa odwołała kilka publicznych wystąpień i Został przyjęty do szpitala na badania Zanim wyjdzie, radzi odpocząć.

Miała pozytywny wynik testu na obecność wirusa Premier Boris Johnson znosi ograniczenia Covid w Anglii W zeszłym tygodniu, w tym zasada, że ​​ci, którzy uzyskali wynik pozytywny, muszą być odizolowani przez pięć dni. Tak zwane paszporty Covid uprawniające do wjazdu do niektórych miejsc w pomieszczeniach zostaną ostatecznie cofnięte w kwietniu, kiedy rząd przestanie również oferować społeczeństwu bezpłatne testy.

READ  Acharya daje Tollywood wielką lekcję

W poniedziałek Wielka Brytania zgłosiła średnio 33 161 nowych przypadków dziennie W zeszłym tygodniu, według Numery urzędowe. Liczba przypadków spadła o 52 procent w porównaniu ze średnią sprzed dwóch tygodni, a zgony w tym czasie spadły o 40 procent.

Walia i Szkocja, których urzędnicy sformułowali własną politykę zdrowia publicznego, W poniedziałek złagodził również pewne ograniczenia prawnechociaż nigdy nie poszli dalej niż do Anglii.

Mark Landler Przyczyniaj się do przygotowania raportów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *