Książka przygodowa D&D Giant Adventure Book jest przeceniona o ponad 50% na Amazon

Jacku, cześć

Najeżdżający giganci zagrażają Wybrzeżu Mieczy i zadaniem graczy jest odkrycie źródła tego najazdu: przygody Thunder King's Thunder firmy D&D.

Jeśli chodzi o słynne potwory z D&D, przychodzi na myśl mnóstwo niesamowitych stworzeń. Smoki, łupieżcy umysłów, lisze, beholdery, galaretowate kostki i nie tylko – wszystkie te potwory odcisnęły swoje piętno na kulturze popularnej, w dużej mierze dzięki D&D. Ale co z gigantami?

Choć może nie od razu przyjdą na myśl jako ikony D&D, te masywne stworzenia są tak integralną częścią gry, że ognisty olbrzym zajmuje honorowe miejsce na okładce Podręcznika gracza 5e. Teraz dział przygodowy premium skupiony na Tytanach odnotowuje w Amazon znaczne oszczędności.

Grzmot Króla Burzy jest obecnie groźny 52% zniżki Na Amazonie. Przy tak ogromnych oszczędnościach nie jest zaskoczeniem, że jest to cena bliska najniższej, jaką Amazon kiedykolwiek zaoferował Adventure.

D&D Storm King's Thunder jest przeceniony o 52% na Amazon

WTC

Thunder King's Thunder to jeden z najlepszych modułów przygodowych wydanych w D&D 5e. Storm King's Thunder oferuje graczom szeroko otwartą, kreatywną piaskownicę do eksploracji, oszałamiającą i ekspansywną przygodę, z której żywi członkowie mogą korzystać według własnego uznania.

Nie będąc jednotonowymi, agresywnymi potworami, giganci z D&D 5e mają złożone osobowości i interesującą hierarchię. Od ociężałych, dzikich gigantów górskich po śniących gigantów chmurowych i królewskich gigantów burzowych – jest tu wystarczająco dużo wiedzy i budowania świata, aby każdy DM mógł sięgnąć po dziesiątki historii, nawet jeśli zboczą z utartej ścieżki przygody.

Chociaż przeciwstawienie się tak potężnym wrogom może wydawać się trudnym zadaniem dla każdego zwykłego człowieka – nawet potężnego poszukiwacza przygód – Grzmot Króla Burzy zapewnia przewagę nad gigantami. Wykorzystując ich magię runiczną, można odwrócić losy najazdu gigantów. Jednak powodem, dla którego tak wielu napada na Wybrzeże Mieczy, jest tajemnica, którą mogą rozwiązać tylko gracze…

READ  Całkowicie nowa aplikacja Apple Music zauważona w kodzie beta iOS

Jeśli klikniesz link do produktu na tej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *