Ktoś w końcu rozwiązał największy problem Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i zdobył Maximilianowi nagrodę w wysokości 5000 $Ostateczny Marvel vs.

Jakiś czas temu twórca Maximilian Dood zaoferował nagrodę w wysokości 5000 $ każdemu, kto wymyśli, jak dodać nowe miejsca na postacie do UMVC3, i wygląda na to, że w końcu się to dzieje.

Po przetestowaniu narzędzia kilka miesięcy temu użyj moddera gnejs Wydali coś, co nazywają Clone Engine, aby dodać do gry co najmniej 50 nowych miejsc na postacie, z których gracze mogą korzystać z niestandardowych postaci.


Ekran wyboru postaci na pierwszy rzut oka wciąż wygląda tak samo, ale użytkownicy mogą w zasadzie wybrać zakładkę istniejącej postaci, aby wybrać zmodyfikowaną postać i powinno to działać z każdym miejscem na liście.

To powinno rozwiązać główny problem UMVC3, polegający na umieszczaniu niestandardowych postaci w gniazdach kostiumów, co uniemożliwiało graczom wybranie oryginalnej postaci i zmodyfikowanej postaci w tym samym gnieździe jednocześnie, ponieważ dałoby im ten sam zestaw ruchów.
Pobieranie Clone Engine zawiera tylko Ultron, aby pokazać jako przykład, więc modderzy nadal będą musieli poświęcić trochę czasu na ponowne sformatowanie stworzonych postaci, aby działały z nowym systemem – ale niektórym podobają się już zakładki w zadaniu.READ  Zmieniono specyfikacje Steam Deck, zainstalowano nowe dyski twarde

Miejmy nadzieję, że zostanie to połączone z niestandardowym pakietem modów postaci Tabs, który dodaje również nowe klipy komentatorów dla zmodyfikowanych wojowników.


Maximilian najwyraźniej również dotrzymał swojej części umowy i wysłał Gnejsowi nagrodę w wysokości 5000 $ za ich kłopoty.Sprawy stają się coraz bardziej ekscytujące dla społeczności moddingowej Marvela i prawdopodobnie odtąd będzie tylko lepiej.

Źródło obrazu: Biuro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *