LeBron James z Lakers zostaje pierwszym graczem w historii NBA, który zdobył 10 000 punktów, zbiórek i asyst

Feniks – James Lebron W niedzielę ustanowił dla siebie klasę statystyczną, stając się pierwszym graczem w historii ligi, który osiągnął 10 000 punktów płaskowyżu, zbiórek i asyst w przegranej 140-111 Los Angeles Lakers z Phoenix Suns.

„Aby siedzieć teraz samotnie w klasie statystycznej w tej lidze, naprawdę zaprojektowałem później swój styl gry: umiejętność zdobywania punktów, zbiórek i asyst” – powiedział James po zakończeniu gry z 31 punktami, 7 zbiórkami i 6 asystami przeciwko Słońcom. . „Siedzenie samotnie w centrum spisu ludności jest bardzo podobne – mówię„ fajnie ”, ale to po prostu nie ma dla mnie pełnego sensu”.

James zrobił znak, podając piłkę do Carmelo Anthony Przeciwko trzem punktom na początku drugiej kwarty, zdobywając drugą asystę w meczu i 10tysięczną pozycję w karierze.

„Marnuję słowa za każdym razem, gdy przydarzają mi się takie rzeczy z powodu tego, skąd pochodzę” – powiedział. „Automatycznie zaczynam myśleć o moim rodzinnym mieście Akron [Ohio] Moje wychowanie i skąd pochodzę oraz marzenia, które miałem o byciu w tej lidze i graniu na najwyższym poziomie.

James ma teraz 36 824 punktów w karierze (trzeci w historii), 10 004 asyst (siódme) i 10 150 zbiórek (39). Jest w zakresie przewijania Karl Malone 2 na liście wszech czasów w tym tygodniu, jeśli nadal będzie grał na obolałym lewym kolanie.

Wyszedł ze środka śladu z piłką do gry złożoną pod prawym ramieniem, z datą gry i kluczowym parametrem zanotowanym na piłce w długopisie czarnej magii.

„Moi koledzy z drużyny pogratulowali mi po meczu” – powiedział James. „Moja mama napisała do mnie SMS-a i myślę, że pierwszą połowę widziałem po meczu”.

Osiągnięcie przyszło podczas przegranej w przegranym sezonie, rozczarowującej zmarszczki w noc, którą przyznał James.

„To zaszczyt być częścią tej ligi i bez względu na to, co wydarzy się w tym sezonie, starasz się zdobyć zwycięstwa podczas długiego maratonu” – powiedział. „A dziś zdarzyło się to nie tylko mnie, ale także mojej rodzinie i przyjaciołom”.

READ  Dostosowując się do życia MLB, Blake Sabol z Giants opowiada przezabawne spotkanie z fanami – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *