Logitech G Gaming Handheld z Google Play. Przecieki

w początek tego miesiącaLogitech i Tencent dokuczały Logitech G Gaming Handheld, a teraz wyciekły zdjęcia tego urządzenia.

Evan Blass Udostępnij ten wieczór Trylogia zdjęć „Logitech G Gaming Handheld”, którego nazwa została udostępniona na początku sierpnia Oficjalna strona zwiastuna. Ta marka jest szczególnie znana z urządzeń peryferyjnych do gier komputerowych, takich jak klawiatury i myszy. Podręczne gry w chmurze pojawią się „pod koniec tego roku”, zgodnie z tą wstępną zapowiedzią.

Dzięki obudowie w stylu Nintendo Switch, urządzenie jest w większości białe. Wokół wyświetlacza znajdują się czarne patyczki na kciuki, które mają duże ramki, podczas gdy D-Pad znajduje się po lewej stronie, a X/Y/A/B po prawej. Niemal w każdym rogu ekranu, w tym na stronie głównej, znajdują się również cztery przyciski. W górnej czarnej ramce znajdują się przyciski zasilania, klawisz głośności i prawdopodobnie przełącznik wyciszenia (czy to dla mikrofonu, czy dźwięk jest rozmazany), a także coś, co wydaje się być gniazdem karty pamięci.

Interfejs użytkownika jest również podobny do przełącznika, w widocznym miejscu znajduje się Sklep Google Play, a następnie Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now i Steam (Remote Play). Inne elementy interfejsu użytkownika obejmują rząd pięciu sekcji nawigacyjnych w lewym górnym rogu, podczas gdy czas, Bluetooth, Wi-Fi i bateria znajdują się na drugim końcu.

Widzimy również karty dla Chrome i YouTube, które w dużej mierze gwarantują, że podręczny Logitech G Gaming będzie zasilany przez Androida. Tymczasem może to być włączenie Qualcomma Lwia paszcza G3x „Specjalnie zbudowany” chip do gier na Androida pierwszej generacji z grudnia ubiegłego roku, który zadebiutował w zestawie dla programistów Razor.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Recenzja AirPods Pro 2: Najlepsze słuchawki douszne Apple, które dotychczas przegapiły okazję | jabłko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *