Los Angeles Rams zmierzy się z Andrew Whitworthem po 16 sezonach na emeryturze w NFL, wygrywając

Andrzeja Whitwortha wyjść na wierzch.

40-latek lewonożny Los Angeles Rams ogłosił we wtorek przejście na emeryturę, kończąc 16-letnią karierę w NFL, którą zakończyło zwycięstwo w Super Bowl przeciwko jego poprzedniej drużynie.

Ogłosił to w filmie zamieszczonym na Instagramie.

Wielokrotnie krążył w publicznych komentarzach na temat tego, czy sezon 2021 będzie jego ostatnim. W grudniu zacytowano Whitwortha, który powiedział, że jedynym sposobem, w jaki przejdzie na emeryturę, będzie sytuacja, w której Ramów nie będzie na to stać „albo istnieje inny sposób, w jaki oboje nie będziemy mogli wrócić”. Ale dwa dni przed Super Bowl LVI, Whitworth wyglądał, jakby był gotów nazwać to karierą, jeśli Rams pokona Cincinnati Bengals, drużynę, z którą spędził swoje pierwsze 11 sezonów.

„Jeśli mam to zrobić, co za nierealistyczny sposób, by odejść” – powiedział Whitworth 11 lutego – „Nie wiem, czy po tym momencie nic mi nie zostało. Więc zobaczymy. „”.

CV Whitwortha zawiera cztery typy Pro Bowl (2012, 2015-17) i dwa typy All-Pro dla pierwszej drużyny (2015 i 2017). Według badań biura Elias Sports Bureau, stał się jedynym graczem, który rozpoczął lewy wślizg w meczu NFL w wieku 40 lat po osiągnięciu tego wieku w grudniu.

W ciągu swoich pięciu sezonów z Baranami Whitworth rozpoczął 71 meczów i zajął drugie miejsce pod względem liczby wygranych bloków podań przez ESPN wśród ofensywnych odbiorów.

Został wybrany Graczem Roku NFL 2021 Walter Payton.

„Zdecydowanie wiele znaczył dla tej organizacji na boisku i poza nim” – powiedział trener Rams Sean McVeigh w sezonie 2021. „Wydaje mi się, że czasami przyjmujesz za pewnik, że ma 40 lat. Jeśli nie znasz jego łysej głowy i tym podobnych rzeczy, mam na myśli, że porusza się, jakby był młody i ma świetną sportową postawę.

READ  Piłka nożna Nebraski jest zaangażowana w CB z ofertami z Alabamy, Georgii, Ohio i Clemson

Wybrany w drugiej rundzie z LSU w 2006 roku, Whitworth rozpoczął 168 meczów dla Bengals w ciągu 11 sezonów w Cincinnati. The Rams uczynili go jednym z pierwszych wolnych agentów pod rządami McVaya, kiedy podpisali z nim trzyletnią umowę o wartości 33,75 miliona dolarów w 2017 roku. Whitworthowi pozostał rok w ciągu trzech lat, 30 milionów dolarów, które podpisał w 2020 roku.

Jego emerytura zapewni Ramsom maksymalną przestrzeń w wysokości 15,5 miliona dolarów, zgodnie z danymi List Management System. Los Angeles przekroczyło limit wynagrodzeń w 2022 r. o około 19 milionów dolarów od niedzieli, według RMS.

kopia zapasowa Whitwortha, Joe Notboom, zgodził się ponownie podpisać Rameza w poniedziałek na trzyletni kontrakt o wartości do 47,5 miliona dolarów, w tym gwarantowane 25 milionów dolarów, powiedział Lindsey Terry ze źródła ESPN. środek Brian Allen On też wrócił, powiedział w poniedziałek Adam Shifter z ESPN, z trzyletnią umową o wartości 24 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *