Losowe: Po ukończeniu 100% Zelda: TOTK gracz wyrusza, aby zebrać wszystkie kamienie

Obraz: Nintendo

Minął prawie rok od premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na Switchu i dla wielu z nas przygoda dobiegła końca. Jasne, moglibyśmy przenieść się do Hyrule, aby dokończyć kilka zadań, przeprowadzić więcej eksploracji lub zatracić się w cudach tego wszystkiego, ale ogólnie rzecz biorąc, mamy już dość.

Tego samego nie można powiedzieć o speedrunnerze i twórcy treści Smallanta. Po tym jak oznajmił, że tak Osiągnięto 100% wskaźnika ukończenia sakralności Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery gry można było pomyśleć, że serwis streamingowy zakończy także najnowszą przygodę Linka. Ale mylisz się.

Podczas niedawnej transmisji na żywo SmallAnt podjął misję zebrania wszystkich unikalnych kamieni w grze. Tak, dobrze to przeczytałeś. SmallAnt nie tylko zbierał nasiona Koroka, nazwane lokalizacje, zadania poboczne, kapliczki i inne klasy wymagane do 100% ukończenia gry, ale także zbierał skały (dzięki, Gry radarowe).

Jeśli to brzmi jak żart, to dlatego, że w pewnym sensie taki jest — streamer do rozpoczęcia zbiórki zainspirował się komentator, który twierdził, że zbyt szybko ukończył grę. Ale to nie znaczy, że SmallAnt nie starał się zbyt mocno.

Jak zobaczysz w następnym filmie, zestaw SmallAnt musiał go zawierać Każda skała jest wyjątkowa (W tym Serca Talus, spadające kawałki Sky Island i skały) i musieli pochodzić W całym HyerleDzięki magii znikających elementów otoczenia, gdy Link jest od nich zbyt daleko, SmallAnt musiał przez cały czas nosić przy sobie całą grupę (czy to łącząc ich za pomocą broni, czy też na gigantycznym „Bouldermobile”), aby zapewnić sobie żeby jego praca nie poszła na marne.

Ale nie martw się, kolekcja kamieni została porównana z arkuszem kalkulacyjnym dla każdego obiektu w grze, więc wiemy, że żaden kamień nie pozostał nietknięty… dosłownie.

Nie będziemy wdawać się w szczegóły, jak SmallAntowi udało się ukończyć to wyzwanie – chociaż tytuł jego filmu brzmi „Zebrałem każdy kamień w Tears of the Kingdom”, więc powinniście mieć pojęcie, jak dobrze sobie poradził – ale przygotuj się, aby dowiedzieć się więcej o budowie geologicznej. Hyrule kryje w sobie więcej, niż myślałeś, że się dowiesz.

READ  Aplikacja Marvel's Spider-Man Remastered jest zablokowana dla moda, który zastępuje flagi LGBT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *