– Mam 45 lat, stary. Dużo s*** się dzieje

Tom Brady wrócił do Bukanie z Tampa BayAle nadal nie wiemy, co spowodowało, że opuścił 11 dni zgrupowania (Jeśli nadal nie przekonuje Cię teoria „zamaskowanego piosenkarza”)

Brady ze swojej strony nie wykazał zainteresowania wyjaśnianiem opinii publicznej o tym, co się wydarzyło, i to trwało w sobotę. Finał przedsezonowy Bucsów przeciwko Indianapolis Colts. Zapytany o nieobecność podczas konferencji prasowej po meczu, odpowiedź Brady’ego była co najmniej porywająca.

Pełna odpowiedź Brady’ego:

„To wszystko jest osobiste. Każdy ma inne sytuacje, z którymi ma do czynienia, więc wszyscy mamy wyjątkowe wyzwania. Mam 45 lat, człowieku. Wiele się dzieje. proces.

Na szczęście dla Buccaneers, tydzień plus poza boiskiem nie wpłynął na Brady’ego. Siedmiokrotny mistrz Super Bowl Był ostry w swojej jedynej serii przeciwko Coltom, 6 z 8 na 44 jardy w swoim jedynym występie w sezonie.

Czy kiedykolwiek dowiemy się, co spowodowało nieobecność Brady’ego? Chyba że rozgrywający nas chce, prawdopodobnie nie. Ponownie, premiera „Zamaskowanej piosenkarki” za niecały miesiąc.

Tom Brady może być w domu podczas 11-dniowej nieobecności. Zgadza się. (AP Photo/AJ maszt)

READ  Biały Dom stara się uniknąć strajku na kolei

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *