Mapa pokazuje, jaki dochód byłby potrzebny, aby kupić dom po średniej cenie w Twoim stanie


Nowy Jork
CNN

Dla każdego, kto szuka Zakup nowego domu, rosnące oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny domów i kurcząca się podaż mieszkań sprawiły, że cały proces jest co najmniej trudny.

W poniedziałek ukazała się nowa analiza Bankrate.com Z badania wynika, że ​​w prawie połowie stanów USA kupujący potrzebowaliby sześciocyfrowego dochodu gospodarstwa domowego, aby kupić dom po średniej cenie w swoim stanie, gdyby planowali Aby otrzymać kredyt hipoteczny. (Średnia to cena, po której połowa domów na sprzedaż na danym obszarze jest droższa, a połowa tańsza.)

W styczniu 2020 r. sześciocyfrowy dochód potrzebny był tylko w sześciu stanach i Dystrykcie Kolumbii.

Zakładając, że wpłacisz zaliczkę w wysokości 20% i uzyskasz kredyt hipoteczny na 30 lat ze stałym oprocentowaniem i średnim oprocentowaniem 52 tygodni, ta mapa pokazuje, jaki jest dochód gospodarstwa domowego Analiza bankowości Przekonasz się, że będziesz musiał kupić dom po średniej cenie w swoim stanie.

Należy pamiętać, że w badaniu uwzględniono jedynie koszty zabezpieczenia możliwej do spłaty spłaty kredytu hipotecznego (które obejmują kwotę główną, odsetki, podatki od nieruchomości i ubezpieczenie nieruchomości). „Możliwy do zarządzania” oznacza, że ​​nie przekroczy 28% całkowitego dochodu Twojego gospodarstwa domowego. W analizie nie uwzględniono kosztów zamknięcia ani kosztów, jakie ponosisz jako właściciel domu po otrzymaniu kluczy do nowego domu.

Należy również zauważyć, że średnia cena domu w danym stanie niekoniecznie będzie odzwierciedlać średnią cenę w tej części stanu, którą chcesz kupić.

READ  Pierwszym krokiem do zarabiania pieniędzy przez firmy jeżdżące samodzielnie nie jest autopilot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *