Marvel zatrzymuje pioruny podczas strajku pisarzy – The Hollywood Reporter

Trwający strajk scenarzystów spowodował, że Marvel Studios opóźniło produkcję drugiego filmu fabularnego. Kilka tygodni po tym, jak studio zdecydowało się nacisnąć przycisk pauzy kodMarvel zdecydował się opóźnić filmowanie BłyskawicaI Reporter z Hollywood Potwierdził.

Jest nadzieja, że ​​produkcja ruszy po strajku, który również spowodował, że Marvel przestał kręcić serial cudowny człowiek. Czas dostawy Po raz pierwszy zgłosiłem tę wiadomość.

mięso Twórca Lee Sung Jin był ostatnim pisarzem Błyskawicapracując nad wcześniejszą wersją roboczą Czarna Wdowa Autor Eric Pearson. Projektem kieruje Jake Schreyer.

Błyskawica Skupiony wokół zespołu bardziej podejrzanych postaci Marvela, z obsadą, w tym Florence Pegg (Yelena Belova), Sebastian Stan (The Winter Soldier), David Harbour (Red Guardian), Wyatt Russell (Agent USA), Hannah John-Kamen (duch), i Olga Kurylenko (kierownik zadań) oraz Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine). Niedźwiedź W roli tytułowej występują także Ayo Edbery i nominowany do Oscara Stephen Yeun.

Marvel jest nadal w produkcji Kapitan Ameryka: Nowy porządek świata I trzeci martwy basen Produkcja filmu ruszyła niedawno w Londynie.

Strajk scenarzystów, który rozpoczął się na początku miesiąca, opóźnił pokaz Lionsgate Aziza Ansariego na czas nieokreślony. szczęście.

READ  Spadochroniarz ląduje na dachu, zabezpiecza spódnice skacząc na plażę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *