Materiał filmowy Brave New World przedstawia Anthony'ego Mackiego w roli kapitana

Kevin Feige i Anthony Mackie udali się do Las Vegas, aby wystąpić Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały światfilm Marvel Studios, w którym aktor gra główną rolę.

Feige oddzwonił Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz Jako coś, o czym fani wciąż mówią, ponieważ był to stosunkowo ciekawy film. Powiedział Czapka 4 Będzie to zgodne z tradycją i pokaże nowy klip.

Mackey gra bohatera Sama Wilsona od 2014 roku zimowy Żołnierz Wystąpił w kilku filmach Marvela, a następnie został głównym bohaterem swojego własnego serialu na platformie Disney+ Sokół i Zimowy Żołnierzktóry ukłonił się w 2021 roku. Opowiada historię Sama pogodzenia się z myślą o zostaniu Kapitanem Ameryką jako czarny człowiek w Ameryce po przejściu na emeryturę jego przyjaciela Steve'a Rogersa (Chris Evans).

Nowy film w pełni angażuje go w nową rolę Kapitana. Film wyreżyserowany przez Juliusa Oñę przedstawia Harrisona Forda w MCU, a aktor przejmuje rolę Thunderbolta Rossa, granego wcześniej przez nieżyjącego już Williama Hurta w innych projektach MCU. Danny Ramirez powraca jako Joaquin Torres, młody mężczyzna, który przejmuje rolę Sokoła z filmu Sam Wilson w reżyserii Mackie. W rolach głównych występują także Liv Tyler, Tim Blake Nelson, Carl Lumbly i Shira Haas.

Klip rozpoczyna się w Białym Domu, gdzie Sam Wilson zostaje wezwany przez Thunderbolta Rossa, który obecnie pełni funkcję prezydenta. Prosi Sama, aby pomógł mu odbudować Avengers. Następnie materiał przedstawia Rossa, który dziękuje Kapitanowi Ameryce i Phoenixowi za pomoc w rozwiązaniu kryzysu. Nagle na spotkaniu zaczęła grać głośna muzyka, ku wielkiemu zamieszaniu Rossa. Muzyka w jakiś sposób wywołuje coś w byłym żołnierzu Isiahu Bradleyu, który próbuje zabić prezydenta.

Materiał filmowy był szczególnie znaczący, biorąc pod uwagę, że po kilku latach produkcji filmów i programów telewizyjnych Marvel wycofywał się z produkcji, aby ponownie się skupić i skalibrować. W tym roku ma tylko jeden film, z Wolverine z Deadpoola Premiera odbędzie się w lipcu, a w przyszłym roku tylko dwa filmy. Kapitan Ameryka 4 Przylatuje 14 lutego 2025 r., podczas gdy Fantastyczna Czwórka Ciąg dalszy 25 lipca 2025 r.

READ  Gdzie zostanie pochowana królowa? Dlaczego Królewski Skarbiec nie będzie jego ostatnim miejscem spoczynku?

Pod koniec klipu nastąpiła tyrada, podczas której Ross powiedział Samowi: „Nie jesteś Stevem Rogersem”. „Nie jestem” – odpowiada Sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *