Matt Carpenter ma złamaną stopę

Yankees Utility Matt Carpenter Klub ogłosił złamanie lewej stopy podczas dzisiejszego meczu z Mariners. W trzeciej połowie nie trafił w piłkę i został natychmiast zastąpiony Tim Lucastro.

Klub poda więcej szczegółów i harmonogram jego powrotu do zdrowia w nadchodzących dniach. Na pewno będzie potrzebował listy ofiar i powinien sprawdzić, czy jego sezon nie jest zagrożony. Odważny II Baseman Ozzy Albis Złamał nogę w połowie czerwca i jeszcze nie rozpoczął rehabilitacji, a klub szacuje jego powrót do zdrowia na dwa do trzech miesięcy. Gracz Dodgersów Chris Taylor Doznał mniej niszczącego złamania na początku lipca i wrócił do akcji w weekend, tracąc miesiąc konfrontacji. Nie oznacza to, że któryś z graczy oferuje konkretny punkt odniesienia dla Carpentera. Harmonogram powrotu do zdrowia z pewnością zależy od lokalizacji i ciężkości złamania.

Kontuzja przerwała jedną z najbardziej fascynujących historii sezonu 2022. Trzykrotny All-Star, Carpenter wydawał się zbliżać do końca swojej kariery po trzech latach gry znacznie poniżej średniej, aby zakończyć swoją kadencję w Cardinals . 36-latek poprawił trajektorię swingu po sezonie, ale nadal ograniczał się do mniejszych ofert ligowych. Podpisał nieistniejącą umowę ze swoim rodzinnym miastem Rangers i chociaż dobrze grał w Triple-A, nie miał możliwości gry w Teksasie.

Po zwolnieniu się z pomniejszego kontraktu ligowego z Rangers, Carpenter otrzymał natychmiastową szansę na MLB z Yankees. Pojawiając się na ławce jako napastnik, dzięki niesamowitemu sezonowi zbiórek wkroczył na coraz większą rolę. Carpenter wezwał 15 rund domowych w 154 wystąpieniach panelowych i opublikował kolejną linię .305/.412/.727. Wszedł do składu, z menedżerem Aaronem Boonem, który zmieniał go między wyznaczonym napastnikiem i wszystkimi czterema pozycjami w rogu.

Nowy Jork już bez podstawowej DH Giancarlo Stanton, który od dwóch tygodni stoi na półce z powodu zapalenia ścięgna Achillesa. pierwszy podstawowy człowiek Anthony Rizzo W ostatnich dniach zajmował się niepokojącą sprawą, chociaż do tego momentu nie potrzebował krótkiego okresu na liście kontuzjowanych.

READ  Wynik Villanova vs Houston, Fast Food: Wildcats polegają na obronie, aby stłumić Cougars, awansować do Final Four

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *