Matt Ryan: Gdyby Sokoły nie poszły za Deshaunem Watsonem, „dobra szansa” nadal bym tam był

USA Dzisiaj Sport

Kiedy zaczynał się sezon poza sezonem, wyglądało to tak Matt Ryan Był przygotowany na pozostanie w rozgrywającym Falcons przez co najmniej 2022 rok – jeśli nie dłużej.

Ale wtedy Atlanta zdecydowała się kontynuować Deshaun Watson.

To zmieniło rzeczy dla Ryana w organizacji, jak opisał w ostatnim odcinku Podcast Ryana Rossello. I chociaż wszystko wyglądało tak samo pod koniec sezonu zasadniczego, zmieniło się to w marcu. Wtedy Ryan, w swoich słowach, poprosił o możliwość rozważenia swoich opcji.

„Kiedy darmowa agencja zaczyna wybierać i zaczynają patrzeć na to, co chcą robić, wciągnął mnie odcinek, w którym zamierzali przyjrzeć się Deshaunowi Watsonowi” – ​​powiedział Ryan. „Wtedy powiedziałem: OK, rozumiem. Ale muszę też przyjrzeć się temu, na co muszę spojrzeć. A jeśli to się nie uda, zobacz, czy nadal jest to dla mnie najlepsze”.

„W miarę upływu tego tygodnia szukałem ze swojej strony, jakie może być najlepsze możliwe miejsce do lądowania lub co będzie najlepsze dla mnie i mojej rodziny w przyszłości, a także przeprowadziliśmy te badania dla mnie, jedno miejsce. Jednak nigdy nie wiadomo w tym przypadku. Chodzi o to, czy to miejsce jest dla ciebie takie samo. I dla mnie na szczęście tak było. I wierzą we mnie i w to, co mogę dać temu zespołowi. to poczucie, Myślę, że zadziałało idealnie na mój koniec. „

Oczywiście Watson nie wybrał jastrzębi. Ale Ryan i tak trafił do Colta. Więc Rossello zapytał Ryana, czy uważa, że ​​nadal byłby jastrzębiem, gdyby organizacja nie agresywnie ścigała Watsona.

„Czy nic z tego nie wypadło? Prawdopodobnie szansa – bardzo dobra szansa” – powiedział Ryan. „Ale tak było, wiesz? Więc kiedy to się stanie, kiedy sytuacja się zmieni i okoliczności się zmienią… Wiesz, zawsze myślałem, jak wszyscy, kiedy zostaniesz tam powołany i tam zagrasz, to tam zamierzam robić całą moją karierę . Przez 14 lat każdego dnia wstawałem próbując pomóc Hawksowi w zdobyciu mistrzostwa. Drugi koniec został mi odwzajemniony. A kiedy to się zmieniło, musiałem się temu przyjrzeć.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: wyniki MŚ College World Championship, terminarz

„Z pewnością była to duża zmiana. Ale dobra. I tak trudno powiedzieć. Ale myślę, że szczerze mówiąc, jest więcej niż prawdopodobne, że byłbym tam, gdyby okoliczności były inne. Ale jestem podekscytowany tym, gdzie Jestem na.”

Ryan ma teraz szansę pomóc poprowadzić Colts do tytułu południowoazjatyckiego w 2022 roku, który będzie ich pierwszym od 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *