Mężczyzna z Indiany uwięziony w ciężarówce został uratowany po 6 dniach spędzonych w wodzie deszczowej

PORTAGE, Indiana (AP) – 27-letni mężczyzna przeżył sześć dni w wodzie deszczowej, przywiązany pasami do pickupa, który rozbił się pod mostem autostradowym w północno-zachodniej Indianie.

Jego męka dobiegła końca we wtorkowe popołudnie, kiedy dwóch mężczyzn szukało miejsc do wędkowania i zauważyło poważnie uszkodzony pojazd z wystrzeloną białą poduszką powietrzną i sięgnęło do środka.

„Dotknęli ciała, a mężczyzna odwrócił głowę i zaczął z nimi rozmawiać. W związku z tym doznali lekkiego wstrząsu” – powiedział lokalnym serwisom sierż. Glenn Fifield z policji stanowej stanu Indiana.

Na tym zdjęciu dostarczonym przez policję stanową stanu Indiana widać mężczyznę, który został uratowany po znalezieniu uszkodzonego pojazdu na autostradzie międzystanowej 94 w pobliżu Portage, wtorek, 26 grudnia 2023 r. Policja poinformowała, że ​​udało się uratować mężczyznę uwięzionego przez sześć dni w rozbitym pickupie. Aby przetrwać tę mękę, ciężarówka piła wodę deszczową, uwięziona pod gruzami pod mostem autostradowym w stanie Indiana. (Policja stanu Indiana za pośrednictwem AP)

Ciężarówka zjechała z autostrady międzystanowej 94 przed mostem nad Salt Creek, minęła poręcz i kilka razy przetoczyła się, po czym wylądowała na drugiej stronie potoku, ukrywając się przed drogą powyżej, powiedział Fifield na konferencji prasowej.

Matthew R. z Mishawaka w stanie Indiana; Ream został uwolniony z wraku we wtorek wieczorem, gdy ratownicy pracowali przy jasnym świetle reflektorów, a następnie przewieziono go samolotem do szpitala w South Bend z obrażeniami niezagrażającymi życiu – powiedział Fifield.

„Przeżył noc. Żyje” – powiedział Fifield The Associated Press, ale powiedział, że Rheum był w stanie krytycznym w środę rano.

Mario Garcia, jeden z rybaków, który odkrył wrak, powiedział 21 grudnia br. Od 20. Ream nie śpi i jest „bardzo szczęśliwy, że nas widzi” – powiedział.

„To mnie zabiło, bo to był szok, że on żyje” – powiedział Garcia podczas wtorkowej konferencji prasowej w pobliskim mieście Portage. Czasy północno-zachodniej Indiany zgłoszone.

Garcia z Hobart powiedział, że Ream wołał o pomoc, ale słyszał jedynie „odgłos stojącej wody”.

Reem mówi im, że jej telefon komórkowy wypadł poza zasięg, a jej ciało zostało uwięzione, co uniemożliwia jej wezwanie pomocy.

Fifield powiedział, że Reum zaginął. Powiedział, że Reem pił wodę deszczową, aby przetrwać tę mękę.

„Gdyby nie te dwie osoby, które dzisiejszego popołudnia spacerowały po strumieniu, wynik tego zdarzenia byłby inny” – stwierdził Fifield w notatce prasowej. „Chęć przeżycia tego wypadku” Rheuma nie jest niczym niezwykłym.

READ  Michigan pokonuje Alabamę w dogrywce w Rose Bowl i awansuje do meczu o tytuł CFP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *