Mike Trout odchodzi z powodu kontuzji przeciwko Red Sox

Anaheim – To był przerażający moment dla aniołów, kiedy Mike Pstrąg Wygrał w końcówce trzeciej rundy we wtorek, ostatecznie przegrywając 6-5 z Red Sox w 10 meczach na Angle Stadium, przedłużając passę przegranych Aniołów do 13 meczów z rzędu.

Choroba pstrąga, która została zgłoszona jako zwężenie lewego uda, będzie wymagała dalszej oceny w środę. Ale na razie wydaje się, że posunięcie to było spowodowane dużą ostrożnością, a nie poważnymi obawami.

„To trochę boli” – powiedział Trout po meczu. Wychodząc z pudełka, nie czułem tego. A potem poczułem lekkie skurcze. Potem dotarłem do drugiej bazy i [was] To tylko trochę bolesne, a my po prostu staramy się być sprytni”.

Na chwilę obecną nie ma zaplanowanych testów dla pstrąga. To, czy uda mu się zagrać w trzeciej grze z Bostonem, będzie zależeć od tego, jak się poczuje, gdy dotrze do parku.

powiedział tymczasowy menedżer Phil Nevin, który objął stanowisko później Joe Madon został zwolniony ze swoich obowiązków wcześniej tego dnia. – Ale on nie wydaje się tym zbyt zdenerwowany.

Zapowiadała się świetna gra ofensywna dla Trouta, który strzelił dwa gole w pierwszej połowie, a następnie podwoił się w trzeciej. Pstrąg wydawał się skrzywić, kiedy dotarł do drugiej bazy, ale został tam na następne ciasto. Po tym, jak przyleciał Jared Walsh, Trout odbył krótką dyskusję z trenerem drużyny przed udaniem się do bunkra. Został zastąpiony przez Joe Adele, hakerskiego biegacza, który później zdobył jeden rzut w deblu Maxa Staceya.

„Miło widzieć, jak wymachuje rakietą w ten sposób i mam nadzieję, że to nie jest coś zbyt poważnego” – powiedział Nevin. „Ale tak jak powiedziałem, musimy ponownie ocenić to jutro. Te rzeczy, od razu zachowują się zabawnie, a jutro jest dla nas naprawdę miarą.”

Anioły były już dość pomieszane, z kilkoma głównymi hitami na liście przebojów. Brakuje im trzeciego basemana Anthony’ego Rendona (zapalenie prawego nadgarstka), prawego Taylora Warda (napięcie prawego ścięgna podkolanowego) i gracza Davida Fletchera (operacja biodra).

Ale bardziej niż ktokolwiek inny, po prostu nie ma alternatywy dla pstrąga. Anioły odczuły to uczucie w zeszłym roku, kiedy pstrąg opuścił ponad połowę sezonu z powodu nadwyrężenia prawej łydki. W środku tego, co jest obecnie najdłuższą passą przegranych w jednym sezonie w historii franczyzy, byłby to druzgocący czas, aby Aniołowie go stracili. Nawet przy luzie nadal tnie 0,284/0,388/0,601 przy 183 wRC +czwarta najwyższa ocena w MLB.

W momencie, w którym, co zrozumiałe, zabrakłoby optymizmu, Nevin powiedział, że nie martwi się pokazywaniem swoim graczom walki.

„W ogóle nie martwię się o morale tych facetów” – powiedział Nevin. „Przegrywamy, jest cicho [in the clubhouse], naturalnie. Ale widziałeś dzisiejszy wysiłek wszystkich. Kilka świetnych ciosów i kilka dobrych zagrań defensywnych. …Myślałem, że wydarzyło się wiele wspaniałych rzeczy. To był tylko mecz baseballowy, w którym znaleźliśmy się po złej stronie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *