Mike Trout z The Angels ma kontuzję nadgarstka i czeka na wyniki badań

Serwisy informacyjne ESPN4 lipca 2023, 12:583 minuty na przeczytanie

Mike Trout wypada z gry z powodu widocznej kontuzji nadgarstka

Mike Trott opuszcza grę Aniołów przeciwko Padres w środku walki po widocznej kontuzji nadgarstka.

San Diego- Anioły z Los Angeles Gracz gwiazdorski Mike’a Trouta Wyszedłem w poniedziałek wieczorem 10-3 strata Do Ojcowie San Diego w ósmej rundzie z kontuzją lewego nadgarstka, czym wyraził zaniepokojenie po meczu.

Trout przegapił 0-1 na boisku z Nicka Martineza Prowadził bieg i natychmiast potrząsnął lewym ramieniem. Na krótko wrócił do stanowiska pałkarza, po czym cofnął się i zasygnalizował ziemiance, że potrzebuje pomocy. Menedżer Angels Phil Nevin i trener przyszli sprawdzić pałkarza i wyszli z gry; Miki Moniak Skończył czas na pałce, strikeout zaszarżował na Trouta.

Trout przeszedł badania nadgarstka, w tym prześwietlenia i czeka na wyniki.

„Zamachnąłem się i poczułem coś niekomfortowego” – powiedział Trout. „Po prostu czekam na testy i mam nadzieję na najlepsze.

„Nie czuję się komfortowo. To znaczy, nie ma na to dwóch sposobów” – dodał trzykrotny MVP AL. „Mam nadzieję, że to tylko skręcony nadgarstek. Nie potrafię opisać bólu, który czułem. Nigdy wcześniej tego nie miałem. Nigdy nie miałem problemów z nadgarstkiem ani nic. Po prostu dziwne rzeczy”.

Anioły, które faktycznie zajmują się urazami hakerskimi Antoniego RendonaI Zaka NettoI Brandon Drury I Geo OrchilaPrzegrali po raz piąty w ostatnich sześciu meczach.

„Cały czas rozmawialiśmy o naszej głębokości i została ona przetestowana” – powiedział Nevin. Dodaliśmy do tego. Straciliśmy na tym kilka dużych kawałków. Rozmawialiśmy o kolejnym facecie. To samo w tym przypadku. Da to komuś szansę na lepsze spojrzenie i lepsze uderzenie w nietoperze, w zależności od wyników testów Mike’a. Więc zobaczymy. Jak to pójdzie?

Trout miał dwa trafienia i spacer w poniedziałek wieczorem, w tym singiel RBI w szóstym meczu i uderzył 263 z 18 homerami i 44 RBI w 81 grach. On był Wybrany do swojej jedenastej drużyny All-Star W przyszłym tygodniu ma rozpocząć grę w Seattle, ponieważ opuściła dwa poprzednie mecze z powodu kontuzji.

Associated Press i Reuters przyczyniły się do powstania tego raportu.

READ  Fantasy Football Tydzień 16 Nieaktywne: Kto wchodzi, a kto wypada?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *