Miyamoto nie był fanem stylu artystycznego Zelda: Wind Waker

Zdjęcie: Nintendo

Jeśli nie zostaniesz od razu sprzedany w stylu artystycznym w The Legend of Zelda: Przebudzenie wiatruNie czuj się źle. NowyCzy znasz gry?Tłumaczenie Nintendo marzenie Magazyn z połowy 2000 roku ujawnia, że ​​twórca Mario, Shigeru Miyamoto, nie był fanem Toon Link ani reszty podejrzanej, anime estetyki Wind Wakera.

Według producenta serii Zelda, Eijiego Aonumy – ówczesnego dyrektora Wind Wakera – Miyamoto starał się odejść od idei realistycznego stylu artystycznego, aż do końca cyklu rozwojowego gry. A kiedy po raz pierwszy zobaczył Linka w filmie Wind Waker, wydawał się „huśtać”, twierdząc, że nie sprzeda.

Oto strona historii Onumy – ujawnia, jak zespół musiał ukryć wszystko przed Miyamoto, aby rozpocząć projekt:

Onuma: „Gdybym poszedł i porozmawiał z nim od samego początku, myślę, że powiedziałby: „Jak się ma Zelda? „…Miyamoto miał trudności z porzuceniem do końca stylu Realistic Link Art.

„W pewnym momencie jest [Miyamoto] Musiał zrobić prezentację wbrew swojej woli. Wtedy coś powiedział [to me] Jak „Wiesz, nigdy nie jest za późno, aby zmienić kurs i stworzyć realistyczną Zeldę”.

Miyamoto nie był naprawdę zadowolony z wyniku, ale nie miał innego wyjścia, jak zaakceptować ten nowy wygląd ze względu na ograniczenia czasowe i fakt, że zespół miał zająć „10 lat”, aby gra Zelda wyglądała realistycznie.

Najbardziej realistyczna „następna generacja” w serii zakończyła się w życiu GameCube księżniczka zmierzchu, który został również wydany na Wii jako tytuł startowy. Przed tą grą i Wind Waker najwcześniejsze wspomnienia Zeldy na GameCube można powiązać z popularną grą. Pokaż technologię kosmiczną od 2000 roku.

W tym samym filmie (poniżej) zauważono również, jak początkowy plan Nintendo dotyczący serii The Legend of Zelda na GameCube polegał na polepszeniu grafiki w okaryna czasu A Maska Majora – Powstaje prototyp (w tym samym stylu wizualnym, co te gry).

READ  Zdobądź bezpłatną kartę podarunkową Walmart o wartości 300 USD, kupując Apple iPhone 14 w AT&T lub Verizon na Czarny piątek

W końcu narodziło się Toon Link i chociaż Miyamoto na początku nie był jego fanem – reszcie zespołu spodobał się nowy wygląd, który czerpał inspirację z anime „Watch It As Kids”, a zwłaszcza z filmu z 1971 roku. wyspa skarbów zwierząt.

Co myślisz o stylu sztuki Wind Waker? Czy jesteś jej fanem? Powiedz nam poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *