Mówi się, że Nintendo Switch 2 będzie miał 8-calowy ekran LCD

Z nowego raportu wynika, że ​​Nintendo Switch 2 ma 8-calowy ekran LCD.

Bloomberga W swoim raporcie cytuje analityka Omdia Hiroshiego Hayase’a, który specjalizuje się w rynku wyświetlaczy, twierdząc, że niezapowiedziany następca Switcha ma 8-calowy wyświetlacz LCD i zostanie wprowadzony na rynek później w 2024 roku. Dla kontekstu, standardowy Switch ma 6,2-calowy ekran -wyświetlacz . Po przekątnej OLED ma 7-calowy ekran.

ostatni rok, VGC Powiedział Nintendo miało wypuścić konsolę nowej generacji w drugiej połowie 2024 roku, z zestawami deweloperskimi w rękach studiów partnerskich. Według serwisu, który ma doświadczenie w zgłaszaniu niepublikowanych informacji, z konsoli nowej generacji można korzystać w trybie przenośnym, podobnie jak Nintendo Switch, i ma ona ekran LCD zamiast OLED, aby obniżyć koszty. Mówi się również, że będzie wyposażony w gniazdo na kartridże z grami fizycznymi.

Doniesienia o tym, że Nintendo zdecydowało się na ekran LCD w Switchu 2, rozczarowały niektórych fanów, którzy liczyli na OLED, biorąc pod uwagę, że Nintendo wypuściło wersję OLED oryginalnej konsoli Switch. Na początku tego roku inny analityk przewidywał, że Switch 2 będzie dostępny w cenie 400 dolarów, a ceny gier wzrosną do 70 dolarów.

Pozostaje główne pytanie: czy Switch 2 jest wstecznie kompatybilny? To znaczy, czy będziesz grać w oryginalne gry na Switcha, fizycznie czy cyfrowo? Prezes Nintendo of America, Doug Bowser, odmówił zaangażowania się w plotki na temat Switcha 2, ale wskazał, że konto Nintendo utrzymuje się na stałym poziomie podczas nieuniknionej „przejścia”.

„Naszym celem jest zminimalizowanie spadku, który zwykle obserwuje się w ostatnim roku jednego cyklu i na początku kolejnego” – powiedział Bowser. „Nie mogę wypowiadać się na temat potencjalnych funkcji nowej platformy, ale konto Nintendo stanowi solidną podstawę do utrzymywania tej komunikacji podczas przejścia na nową platformę”.

READ  Videogamedunkey uruchamia nowy wydawca gier niezależnych

Nie wiemy, kiedy Nintendo pochwali się swoją nową konsolą, ale możemy uzyskać pewne wskazówki podczas regularnego lutowego Direct Direct, podczas którego zwykle przygotowuje się stół na nowy rok. Tymczasem Switch nadal posuwa się do przodu, a na liście premier znajduje się remaster Paper Mario Thousand-Year Door HD i nowa gra Princess Peach.

Czekając na nieuniknione ogłoszenie Nintendo, sprawdź wszystko, co wiemy o Switchu 2.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *