Nadchodzące AirPods Pro firmy Apple mogą sprawdzać słuch i mierzyć temperaturę

Według firmy niektóre AirPods zyskają nową funkcję dotyczącą zdrowia słuchu, obsługiwaną przez system iOS 17, która może sprawdzać potencjalne problemy ze słuchem i być w stanie określić temperaturę ciała za pomocą kanału słuchowego. BloombergMarka Gormana dzisiaj zatrudnienie wiadomości. Powiedział również, że wszystkie nowe słuchawki Apple będą zawierały złącze USB-C i że firma planuje nowe modele AirPods Pro i AirPods Max – ale nie sądzi, by nowe urządzenia pojawiły się wkrótce.

AirPods obsługują już Mapy dźwiękowe — profile dźwiękowe, które informują AirPods, gdzie Twój słuch może być uszkodzony, dzięki czemu mogą dostosować się do Twoich możliwości słuchowych. Na razie możesz stworzyć audiogram za pomocą aplikacji Mimi, którą Apple byłby Sherlocking – niesławny trend Apple polegający na włączaniu funkcji i aplikacji innych firm do swojego systemu operacyjnego – z wbudowaną funkcją badania słuchu.

Gurman mówi, że Apple bada również pozycjonowanie AirPods jako aparatów słuchowych, teraz, gdy amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła sprzedaż aparatów słuchowych dostępnych bez recepty.

Następnie Gurman dodał, że przyszłe AirPods mogą mierzyć temperaturę przez kanał słuchowy. Plotki, że Apple to zrobi, pochodzą z końca 2021 roku, a Apple Watch Series 8 wprowadził coś podobnego w zeszłym roku, aczkolwiek ze względną temperaturą używaną tylko do śledzenia cyklu miesiączkowego.

Mówi, że rozszerzenie śledzenia temperatury na AirPods może być dokładniejsze, potencjalnie umożliwiając Apple dokładniejsze informowanie użytkowników, jeśli zaczną chorować. Gurman nie powiedział, czy będzie to wyłączność AirPods Pro, ale wydaje się to prawdopodobne.

złe wieści z zatrudnienie Biuletyn wskazuje, że zaktualizowane AirPods Pro mogą nie pojawić się wkrótce. Gurman uważa, że ​​nowe funkcje zdrowotne są dostępne „za wiele miesięcy, a nawet lat” i chociaż słuchawki AirPods USB-C mogą pojawić się wkrótce, same AirPods Pro są obecnie w trzyletnim cyklu aktualizacji. Próbka wielkości dwóch to za mało, aby powiedzieć, że zawsze tak było, ale fakt, że AirPods Pro drugiej generacji wypuszczono dopiero w zeszłym roku, nie wróży dobrze nowej parze w tym roku.

READ  Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

Z drugiej strony analityk łańcucha dostaw, Ming-Chi Kuo, powiedział w marcu, że spodziewa się wydania AirPods Pro z portem USB-C jeszcze w tym roku, w drugim lub trzecim kwartale, i że nie wydaje się, aby Apple miał plany dotyczące albo oryginalny format AirPods lub bardziej bulwiaste AirPods 3. Możliwe, że nowe urządzenia będą nową obudową tylko ze zaktualizowanym portem ładowania, podobnie jak Apple, kiedy wprowadził samodzielną obudowę MagSafe dla AirPods Pro w 2021 roku.

Kuo przewidział również w styczniu, że AirPods za 99 USD i nowy zestaw AirPods Max pojawią się wkrótce, na początku przyszłego roku.

aktualizować 2 lipca 2023 r., 9:15 czasu wschodniego: Dodano, że inne słuchawki mają funkcje testowania słuchu, takie jak Jabra Elite 75t i Nothing Ear 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *