NBA DFS, 2022: Top FanDuel, typy turniejowe DraftKings, wskazówka z 1 marca od Fantasy pro codziennie

Zanim ustawisz swoje składy NBA DFS na stronach takich jak DraftKings i FanDuel na wtorek 1 marca, musisz zobaczyć, co ma do powiedzenia Mike McClure.

McClure jest specjalistą ds. DFS i zarabia prawie 2 miliony dolarów. Jest także inżynierem danych predykcyjnych w SportsLine, który wykorzystuje potężny model predykcyjny, który symuluje każdą minutę każdej gry 10 000 razy, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak mecze, trendy statystyczne i kontuzje.

To pozwala mu znaleźć najlepsze wartości NBA DFS i stworzyć idealne składy, którymi dzieli się tylko w SportsLine. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego gracza NBA DFS.

W poniedziałek McClure wymienił Cavaliers obrońcę Brandona Goodwina jako jedną ze swoich najlepszych drużyn NBA DFS zarówno w DraftKings, jak i FanDuel. Wynik: Goodwin zakończył z 17 punktami, 12 asystami, czterema zbiórkami i dwoma przechwytami, co pozwoliło stracić 46 punktów nad DraftKings i 44,8 punktu w FanDuel. Każdy, kto włączył go w swoją formację, był na dobrej drodze do zyskownego dnia.

Jednym z najlepszych wyborów McClure’a w NBA we wtorek jest strażnik Mavericks Luka Doncic, notowany na 12 000 $ w DraftKings i 10 800 $ w FanDuel. Kolejna część doskonałej strategii NBA DFS McClure’a obejmuje strażników Wizards Kentavious Caldwell-Pope (4400 dolarów za DraftKings i FanDuel). KCP odzyskało swoje ostatnie tempo strzeleckie z 24 punktami w piątek, co nastąpiło po dwóch meczach po stracie 27 punktów. Dwa z jego czterech meczów z najwyższymi punktami pojawiły się w jego ostatnich czterech meczach.

McClure celuje także w gracza, który we wtorek może wyruszyć na ogromne liczby! Ten wybór może być różnicą między wygrywaniem turniejów i grami stolikowymi lub wracaniem do domu z niczym! Absolutnie musisz wiedzieć, kto to jest, zanim zamkniesz jakikolwiek skład.

Jakie są twoje najlepsze typy NBA DFS na wtorek? A który gracz powinien być wymieniony? … Dołącz do SportsLine już teraz, aby zobaczyć najlepsze typy DFS pro Mike’a McClure’a, zestawy graczy i zestawy graczy dla FanDuel i DraftKings, a także zarobić na BIG w NBA DFS!

READ  LeBron James na liście transferowej poza sezonem LA Lakers: „To nie moja decyzja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *