Netflix odwołuje transmisję na żywo „Love is Blind” z powodu problemów technicznych i godzinnego opóźnienia

Kredyty obrazkowe: Netflixa

Netflix miał poważne problemy z akcją na żywo odcinka „Love is Blind”. Zawsze wiedzieliśmy, że program na żywo będzie chaotyczny, jak zawsze bywają spotkania w reality show — ale po 75-minutowym opóźnieniu Netflix wyciągnął wtyczkę z programu na żywo.

„Przepraszamy za spóźnienie. Nie jesteśmy już na żywo, ale teraz w końcu tu jesteśmy!”, powiedział Lachey, kiedy program w końcu się zaczął.

Netflix odniósł się do klęski na swoim Twitterze.

„Niezmiernie nam przykro, że Love is Blind Live Reunion nie poszło tak dobrze, jak planowaliśmy. Kręcimy go teraz i jak najszybciej wrzucimy na Netflix.”

Według Down Detector ponad 10 000 użytkowników zgłosiło błędy w dostępie do serwisu Netflix około godziny 20:00 czasu wschodniego, czyli czasu zaplanowanego na emisję spotkania. Netflix nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz, ale sama transmisja na żywo wyświetliła komunikat o błędzie, ogłaszając: „Wystąpił problem z transmisją na żywo. Trzymaj się mocno! Staramy się to naprawić jak najszybciej”.

Na początek Netflix ćwierkanie Aby poinformować użytkowników, że transmisja będzie opóźniona o piętnaście minut. Ale problemy nie zostały rozwiązane tak szybko.

To niepomyślny początek wyprawy sieci strumieniowej na rozrywkę na żywo. Zjazd „Love is Blind” to druga transmisja na żywo Netflixa, która wydaje się sprytnym sposobem na umocnienie swojej reputacji jako miejsca wydarzeń na żywo — 30 milionów rodzin Obejrzyj pierwszy sezon serialu, zgodnie z wewnętrznymi statystykami oglądalności Netflix. Ale po dzisiejszym opóźnieniu i odwołaniu, fani „Love Is Blind” mogą czuć się tak samo sfrustrowani jak Kwame, kiedy zdał sobie sprawę, że będzie musiał przeprowadzić się do Seattle.

READ  Meksykańska supergwiazda lucha libre Dragon Lee podpisuje kontrakt z WWE

Oczywiście fani dzielili się niegrzecznymi komentarzami online… nawet Blockbuster, który wydaje się mieć konto na Twitterze.

Blockbuster Netflix napisał na Twitterze: „Pamiętaj, aby wypożyczyć od nas kasety vhs. Możesz zacząć o czasie, nie ma problemu… to właśnie otrzymujemy”.

Jeśli chodzi o przyszłe plany Netflix dotyczące przesyłania strumieniowego, streamer przejął prawa do przesyłania strumieniowego do nagród Screen Actors Guild Awards, począwszy od przyszłego roku.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *