NFL twierdzi, że nie będzie planować meczów bożonarodzeniowych, gdy 25 grudnia nadejdzie we wtorek lub środę

NFL ukradło Święta Bożego Narodzenia NBA. W przyszłym roku NFL planuje przywrócić tę dyscyplinę.

Prawidłowy.

Hans Schroeder, wiceprezes wykonawczy NFL ds. dystrybucji mediów, opowiada Andrew Peytonowi o… dziennik „Wall Street Liga nie będzie organizować meczów, gdy Boże Narodzenie wypada we wtorek lub środę.

W przyszłym roku Boże Narodzenie przypadnie w środę.

Ja nie wierzę, że. Nie oznacza to, że uważam Hansa za nieszczery. Myślę, że mówi prawdę taką, jaka jest obecnie. Po prostu nie sądzę, że prawda pozostanie prawdziwa. Ponieważ Boże Narodzenie 2024 wypada w środę, myślę, że liga faktycznie rozegra mecze tego dnia.

Nie będzie łatwo to zaplanować. Może na przykład wymagać, aby sześć drużyn bożonarodzeniowych grało w poprzedni czwartek i/lub piątek. A może wymaga to bardziej kreatywnego wykorzystania tygodni do widzenia, dając zespołom świątecznym poprzedni weekend.

Cokolwiek bierzesz – cokolwiek to zajmie. Jednak on to bierze. Liga pokazała już, że w czasie pandemii potrafi rozgrywać mecze we wtorki i środy. Nie ma mowy, żeby właściciele chcieli oddać terytorium telewizyjne, które przejęli od NBA.

Zatem tak, w tej chwili stanowisko jest takie: „żadnych meczów, gdy Boże Narodzenie przypada we wtorek lub środę”. W przyszłym roku to się zmieni.

Jeśli nie, to całkowicie błędnie odczytałeś motywację stojącą za wszelkimi wysiłkami, jakie NFL podejmuje, aby zdobyć każdy dolar, jaki tylko może. Ponieważ tak jest. Po co się zatrzymywać, skoro przeszkodę można naprawić za pomocą niewielkiej manipulacji kalendarzem?

READ  Phillies awansowali do Mistrzostw Świata, pokonując Padres w NLCS 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *