NFL zauważa zwrot w historii Stetsona Bennetta: „Wyraźnie nie jest w świetnym miejscu”

ATENY — Stetson Bennett nie jest obcy w pokonywaniu przeciwności losu, robił to już wcześniej w drodze na dwa krajowe mistrzostwa w Gruzji.

To dobrze udokumentowana historia, która miała ostatnio kilka dziwnych i cichych zwrotów akcji, z awanturniczym zachowaniem Bennetta podczas świętowania zwycięstwa Bulldogs i jego aresztowaniem w niedzielę rano w Dallas pod zarzutem publicznego upojenia alkoholowego.

RAPORT: Rozgrywający z Georgii Stetson Bennett został aresztowany w niedzielę rano

Zapytano byłego skauta NFL i starszego dyrektora Bowl, Jima Nagya Poniedziałkowy kop Podcast, gdyby Bennett został zaproszony do gry w tę grę i co by to zrobiło z przyszłością byłej gwiazdy z Georgii.

„Pracowałem z ludźmi Stetson i pomyślałem, że ma to dla niego sens”, powiedział Nagy o rekrutacji Bennetta na treningi i grę w tym tygodniu w Mobile w stanie Alabama.

„To, co zrobił w Atenach, było niesamowite”, powiedział Nagy, „ale wiesz, że Stetson Bennett z chipem na ramieniu jest innym rozgrywającym, niż chciałby być w NFL”.

Bennett nosił wiele z tych cech przez całą swoją długą karierę, wspinając się po szczeblach kariery, przechodząc przez junior college, aż do czwartej klasy, a następnie jako nowicjusz.

Ale niedawny sukces programu i gra na poziomie turniejowym – wybór Bennetta przez media jako finalisty Heisman Trophy i przewidywany wybór trzeciej rundy NFL przez Mela Kipera Jr. – chyba nie zrobiło to najlepszego wrażenia na byłym pomocniku Georgii.

Decydenci NFL w telefonii komórkowej z pewnością będą debatować między sobą z Bennettem i innymi mediatorami, ponieważ setki personelu NFL, w tym dyrektorzy generalni i właściciele, gromadzą się w telefonach komórkowych, aby zawrzeć swego rodzaju nieformalne porozumienie.

„To była szansa dla Stetsona, aby przewrócić stronę”, powiedział Nagy, „miał świetną karierę w college’u, ale to już przeszłość”. „Musi patrzeć z niecierpliwością na to, co zamierza zrobić w swojej karierze zawodowej”.

READ  Lista NFL znika w 2022 r.: Headlinerzy Jaquiski Tartt wypuścili graczy, którzy powinni być priorytetami na otwartym rynku

Nagy wspomniał o koordynatorze ofensywy Chicago Bears, Luke’u Jitsim, który trenował „amerykańską” drużynę, w której grali Kenny McIntosh, Chris Smith, Warren McClendon i Jack Podelsney.

Związane z: Czterech piłkarzy z Georgii gotowych zrobić pierwsze wrażenie na trenerach NFL

Program będzie nadal odbywał się w Mobile w stanie Alabama. , a proces oceny NFL będzie postępował.

A Bennett z pewnością będzie kontynuował swoje treningi i będzie wyglądał, jakby był w szczytowej formie podczas NFL Combine i UGA Pro Day.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *