Nick Nurse z Raptors potrzebuje czasu, aby „zobaczyć, gdzie jestem” po sezonie

Tima BontempsaESPN3 minuty na przeczytanie

PHILADELPHIA — Po 10 latach spędzonych w Toronto jako asystent i główny trener, Nick Nurse powiedział w piątek, że „zajmie kilka tygodni, zanim dowiem się, gdzie jestem” na zakończenie tego, co nazwał „ciężkim sezonem z liczby punktów widzenia”.

„Na początku miał poważne kontuzje niektórych kluczowych graczy” – powiedział Nurse, zanim Raptors zmierzyli się z Philadelphia 76ers w Wells Fargo Center. „Myślałem, że przez jakiś czas mamy to za sobą… Wtedy tak, myślę, że Trade Deadline, nie wiem, czy było tysiąc plotek, z których 999 dotyczyło nas, wydawało się, że tak. ciekawe, jak to się robi”.

Zapytana, gdzie jest jego głowa, pielęgniarka powiedziała, że ​​skupia się głównie na dwóch rzeczach.

„Po pierwsze, myślę, że kiedy ten sezon się skończy, zrobimy bilans wszystkiego, a nawet osobiście, poświęcę kilka tygodni, aby dowiedzieć się, gdzie jestem, wiesz?” powiedziała pielęgniarka. „Jak powiedziałem, gdzie jest moja głowa. I spójrz tylko, jakie są relacje z organizacją i wszystkim. Minęło już 10 lat i to całkiem niezły bieg. Nie wiem, w ciągu tych 10 lat my” Muszę mieć przewagę pod względem liczby zwycięstw z kimkolwiek w lidze: nawet nie wiem, gdzie to jest, ale mieliśmy wiele wspaniałych sezonów.

„A potem, w tej chwili, moją głową jest, aby ten sezon był jak najdłuższy. Ta drużyna potrzebuje doświadczenia w fazie play-off. Więc właśnie tam jestem teraz… Skończ tę szóstkę, zobacz, gdzie wylądujemy, zobacz jeśli nie możemy.” Przekradnij się o miejsce lub dwa w tabeli, a następnie daj im piekło w play-offach i zobacz, czy możemy dostać się do prawdziwej serii i zabrać ją stamtąd.

Zapytany, czy oznacza to, że Nurse rozważał swoją przyszłość gdzieś indziej niż w Toronto po tym sezonie, powiedział, że nie.

READ  Czy właściciele NFL chcą walczyć z Danielem Snyderem?

powiedział nie”. „Na pewno skupiam się na tej pracy i głównie na tej grze. Ale myślę, że 10 lat to dobry czas, aby usiąść i trochę pomyśleć. Więc myślę, że zrobimy to wszystko, gdy sezon się skończy ”.

55-letni Nurse jest głównym trenerem Raptors od początku sezonu 2018-2019, a wcześniej był asystentem Dwane’a Caseya w franczyzie przez pięć lat.

Od czasu objęcia stanowiska Nurse osiągnął bilans 224-160 jako główny trener Raptors, prowadząc ich do mistrzostw NBA 2019 w swoim pierwszym sezonie. Drużyna grała w playoffach w trzech z czterech sezonów.

Raptors zajmują siódme miejsce w NBA pod względem zwycięstw w tym okresie i drugie za Golden State Warriors od początku sezonu 2013-2014.

W tym sezonie Toronto oscylowało wokół 500 przez pierwsze dwa miesiące sezonu, zanim przeniosło się z 10 grudnia na 18 grudnia do 1 lutego.

Jednak od tego czasu Raptors weszli do piątkowego meczu z bilansem 15-8 – wliczając w to trzecią najlepszą defensywną ocenę w lidze w tym okresie – i zremisowali z Atlanta Hawks, zajmując ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Ten odcinek zbiegł się również z przejęciem przez Toronto środkowego Jacoba Boltela – którego zespół wysłał do San Antonio Spurs w ramach umowy z Kawhi Leonardem latem 2018 roku – który wrócił z San Antonio w terminie, aby nadać im potrzebny rozmiar w farbie. .

„Moje doświadczenie i mój trener to wiele osób, które przychodzą i odchodzą, mniejsze ligi, Europa i tak dalej, i zasadniczo musisz wejść i włożyć dobry, solidny dzień pracy bez względu na to, co się stanie, zebrać świetny plan gry i zostajesz”, powiedziała pielęgniarka zapytana, dlaczego sprawy się potoczyły. Więc trzymaj się tego i pokazuj pozytywy, pozostań pozytywny, pokazuj, ucz, pokazuj, ucz, co możemy zrobić lepiej, bądź zdrowszy, zdobądź więcej połączony, graj trochę ostrzej, zacznij oddawać więcej strzałów, wszystkie te rzeczy się sumują, ponieważ jest tam wiele naprawdę bliskich strat.

READ  Derek Jones Jr. z Chicago Bulls zakwestionował rażący faul na Graysonie Allenie Bucksa

„Więc nie dzieli nas milion mil. Więc ukształtuj niektóre rzeczy, wypoleruj niektóre i idź stamtąd”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *