Nowy gigantyczny odcinek Disneya „Bluey”, Tag, doprowadza rodziców do płaczu

Bluey to prawdopodobnie jeden z najlepszych seriali dla dzieci, jakie kiedykolwiek powstały, częściowo dlatego, że nie tylko dzieci go uwielbiają, ale także sprawia mnóstwo frajdy dorosłym przez większość czasu dzięki doskonałej animacji, pracy głosowej i sytuacjom rodzicielskim, z którymi każdy może się utożsamić.

Ale czasami Bluey przekracza granicę i naprawdę rujnuje uczucia wszystkich. Wcześniej istniała ciągła pętla Sleepytime, ale teraz? Jest też Sygnałnowy odcinek Bluey, który jest około 3-4 razy dłuższy niż zwykły odcinek trwający 28 minut.

Oto podsumowanie odcinka opublikowane przez Los Angeles Times:

Napisany przez twórcę serialu Joe Brumma, w odcinku Bluey i Bingo oraz ich rodzice Chili (Melanie Zanetti) i Bandit (Dave McCormack) przygotowują się do ślubu brata Bandita Rada (Patrick Bramall) i matki chrzestnej Bluey Frisky (Claudia O). „Doherty”), dwie postacie, które po raz pierwszy spotkały się w sezonie 2 „Podwójna opiekunka do dziecka”. Tytuł odcinka nawiązuje do napisu „Na sprzedaż” przed domem Hellerów. Ze względu na nową pracę Bandita sprzedają dom i przeprowadzają się, z czego szczególnie Bluey nie jest zadowolony. I chociaż Chile stara się wspierać, jasne jest, że ona też nie chce się przeprowadzać.

Obecnie Bluey's The Sign Na IMDB ma ocenę 9,9/10, co wiąże go z Sleepytime, również na poziomie 9,9. To sprawia, że ​​te dwa odcinki Bluey zdobyły najwięcej punktów w historii spośród kilkudziesięciu odcinków na przestrzeni trzech sezonów. To już tak uwielbiany serial, że osiągnął 15. miejsce na liście 250 najlepszych seriali wszechczasów według IMDB. Oczywiście na tę listę głosują dorośli, a nie dzieci, co czyni ją jeszcze bardziej imponującą.

Na Twitterze rodzice dzielą się tym, jak to wydarzenie na nich wpłynęło lub zdewastowało:

  • Samuel Gavin – „Nie byłoby przesadą stwierdzenie, że The Sign Bluey’s całkowicie mnie powaliło. Moja terapeutka nie wiedziałaby, co ją uderzyło. Ekscytujący telewizor. Nie, nie żartuję. Bandit i Chilli to cele rodzicielskie. bardzo kocham te postacie.”
  • Greg Jenner: „Nie można niedocenić emocjonalnej mocy specjalnego utworu #Bluey, The Sign. Może potrzebuję minuty…”
  • Kelly Crawford: „Moja córka przyznała, że ​​płakała przez ten film, ale nigdy nie widziałam, żeby wzruszała się w filmach czy w telewizji. Oglądała to o 8 rano, a potem zmusiła mnie i swojego tatę, żebyśmy też to obejrzeli, bo ona też to robiła zbyt emocjonalny, żeby z kimś o tym rozmawiać.
  • Cinnamon.exe – „Nie płakałem tak bardzo od zakończenia „The Owl House”.
  • Aniket Dhar: „Nigdy nie klaskałam i nie uroniłam takiej łzy, od czasu pożegnalnej wiadomości Hologram Janeway w finale pierwszego sezonu Star Trek Prodigy”.
  • Joey Tamburello: „Słodki Jezu! Nowy odcinek #Bluey dosłownie cię szokuje! #TheSign to 28-minutowe arcydzieło!”

Znalazłeś pomysł. To ponadczasowy czas dla serialu, który wyprodukował już kilka najlepszych odcinków w telewizji, nie tylko dla programów dla dzieci, ale dla wszystkich programów. To pozycja obowiązkowa zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, więc sprawdź już teraz i sprawdź, czy się zgadzasz.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.

READ  Ed Sheeran: Fani w Bombaju są zachwyceni, gdy gwiazda śpiewa w języku pendżabskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *