Nowy raport mówi, że AirPods Lite zadebiutują jeszcze w tym roku

Powszechnie oczekuje się, że Apple zmodernizuje swoją ofertę słuchawek AirPods jeszcze w tym roku, dodając wiele nowych modeli. W nowej nocie skierowanej do inwestorów w poniedziałek analityk Jeff Poe potwierdził te oczekiwania i powiedział, że Apple wypuści nowe, tańsze słuchawki AirPods Lite w drugiej połowie 2024 roku.

Pu potwierdza również, że nowe słuchawki AirPods Max pojawią się jeszcze w tym roku.

AirPods Lite

Pu wyjaśnia w raporcie, że produkcja słuchawek AirPods wzrośnie jeszcze w tym roku „dzięki wprowadzeniu na rynek tańszego modelu”. Raport Pu ogólnie skupia się na wpływie produkcji słuchawek AirPods na cały łańcuch dostaw Apple i jego partnerów. Pu twierdzi, że w 2024 r. ogółem liczba słuchawek AirPods spadnie o 4% rok do roku, do 55 milionów sztuk ze względu na „słaby popyt na istniejące modele”.

Pu nie podaje żadnych szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać po tanich słuchawkach AirPods, które nazywa „AirPods Lite”. Analityk Apple Ming-Chi Kuo poinformował również, że Apple pracuje nad tańszą wersją AirPods, która zostanie wypuszczona w 2024 roku. Kuo zasugerował, że tak zwany „AirPods Lite” może kosztować nawet 99 dolarów

Bloomberga Mark Gurman wielokrotnie informował, że Apple planuje w tym roku wprowadzić na rynek AirPods 4 w dwóch różnych modelach. Oczekuje się, że oba modele AirPods 4 będą miały nowy wygląd i etui ładujące USB-C, ale tylko wersja z wyższej półki będzie obsługiwać takie funkcje, jak redukcja szumów.

Jak wskazywaliśmy w przeszłości, nie jest jasne, czy Pu i Kuo odnoszą się do tej samej wersji AirPods 4 z niższej półki, co Bloombergalub zupełnie inny produkt, nie jest jasne. Prawdopodobnie dowiemy się więcej w miarę upływu roku.

Apple sprzedaje obecnie pięć różnych wersji słuchawek AirPods:

READ  Xbox Game Pass: wszystkie gry dostępne wkrótce w styczniu 2023 r

Podążaj za okazją: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *