Obejrzyj „Właśnie żonaty!” zdjęcie

On gra

Oni są małżeństwem!

Don Lemon i Tim Malone opublikowali oficjalne zdjęcie na Instagramie, Udostępnij „Właśnie żonaty!” zdjęcie Sobotni wieczór, pięć lat po zaręczynach. W filmie drużbowie ubrani w smokingi wychodzą z kościoła z szerokimi uśmiechami i niosą ze sobą trzy psy, które mają na sobie kołnierzyki z muszkami przypominające smoking.

Film udostępniony na Instagramie Lemon's i Malone's Stories pokazuje gości ustawiających się w drugiej kolejce za parą i machających niebieskimi serwetkami, udających się na przyjęcie weselne do baru Polo Ralpha Laurena.

Według People Lemon, 58-letnia była prezenterka wiadomości CNN, i jego mąż, pośrednik w obrocie nieruchomościami, pobrali się w Nowym Jorku podczas ceremonii, w której wzięło udział 140 gości. Ślub odbył się w kościele prezbiteriańskim przy Piątej Alei na Manhattanie, a udzieliła go Linda Thomas-Greenfield, Ambasador Stanów Zjednoczonych przy ONZ.

Allison Golust, przedstawicielka Lemon, powiedziała w niedzielę „USA Today”, że para miała „piękny ślub”. „Oni są szczęśliwi.”

„Nigdy nie myślałam, że wyjdę za mąż” – powiedziała magazynowi People prowadząca „The Don Lemon Show”. Który opublikował ekskluzywne zdjęcia Z wydarzenia. „Przez wiele lat dorastania, ukrywając różne rzeczy, nigdy nie myślałam, że coś takiego może się zdarzyć legalnie”.

Jak podaje magazyn People, panowie mieli na sobie aksamitne smokingi – limonkowozielony i niebieski Malone’a – a na zakończenie ślubu, zgodnie z afroamerykańską tradycją, przeskoczyli na miotle. Gośćmi byli między innymi Matt Lauer, Clive Davis, Joy Behar, Tamron Hall, Dana Bash oraz Alec i Hilaria Baldwin.

READ  Megyn Kelly kpi z Kamali Harris i Michelle Obamy za pochwały „Cowboy Carter” Beyoncé: „Musimy udawać, że to Drugie Przyjście”

„Chcieliśmy złożyć publiczne oświadczenie i zaangażować w to naszych bliskich” – Malone powiedział magazynowi People. „Dla wielu z nich będzie to pierwszy ślub osób tej samej płci”.

Para jest zaręczona od 2019 roku, kiedy Malone zadał to pytanie, umieszczając na obrożach swoich psów przywieszki z napisem: „Tatusiu, wyjdziesz za tatusia?”

„Dał mi prezent na urodziny” – napisała Lemon, ogłaszając swoje zaręczyny w mediach społecznościowych. „Jak mogę powiedzieć nie?”

Wkład: Sarah M. Muniusco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *