Obsada żegna się potencjalnie na przyszły rok

Jest dużo czasu Sobotnia noc Członkowie obsady, a mimo to nie było żadnych większych odejść ani oznak odejścia z dzisiejszego finału 49. sezonu czcigodnego nocnego programu NBC.

NIE SNL Weterani płakali na końcu swoich szkiców, tak jak Kate McKinnon w finale w 2022 r., a gdy kurtyna zapadła się, pozostały tylko uśmiechy i uderzenia pięścią, a po wymianie kolejnego brutalnego dowcipu Colin Jost i Michael Che zakończyli swój 10. wspólny sezon W Weekendowa aktualizacja Życząc wszystkim wspaniałego lata.

Tego można było się spodziewać, biorąc pod uwagę, że żaden z 17-osobowego zespołu tegorocznej edycji nie opuściłby dobrowolnie przyszłorocznej najważniejszej uroczystości – Wielkiej 50-tki.

Prowadzący Jake Gyllenhaal w swoim monologu otwierającym przygotował grunt pod to, co miało nastąpić, zauważając, że finał był „ostatnim odcinkiem przed wielkim sezonem rocznicowym”.

„Wiem, że wszyscy czekamy na sezon 50” – powiedział, żartobliwie ujawniając, że został wybrany na gospodarza finału sezonu 49 po wycofaniu się wielu wielkich gwiazd.

„Myślę, że wszyscy trzymają się 50.” – zażartował.

Sobotnia noc na żywo Oczekuje się, że serial przejdzie honorowy kurs po raz 50. sezon, którego kulminacją będzie uroczysty weekend zaplanowany na luty, przerywany specjalnym programem na żywo w godzinach największej oglądalności w niedzielę 16 lutego. Oczekuje się, że w projekt zaangażowanych będzie wiele czołowych gwiazd serialu i innych gwiazd z najwyższej półki.

tak jak SNL Szef Lorne Michaels przygotowuje się, aby dać z siebie wszystko w 50. sezonie i on sam być może zdecyduje się latem zwolnić niektórych członków obsady, ale nie oczekuje się, że powiększy obsadę, ponieważ zbliża się pół wieku serialu.

Oczekuje się, że awansuje także wielu graczy z branży namiotowej; Deadline rozumie, że Marcelo Hernandez, Molly Kearney, Michael Longfellow i Devon Walker prawdopodobnie staną się graczami referencyjnymi w przyszłym sezonie po dołączeniu do drużyny w sezonie 48.

READ  Kim Kardashian i Kylie Jenner noszą wspaniałe sukienki na gali Baby2Baby

Przyszłość Michaelsa po 50. rocznicy jest niepewna. Już wcześniej mówił, że po uroczystościach rozważa przejście na emeryturę, choć tacy ludzie jak Seth Meyers i Adam Sandler nie spodziewają się, że nigdzie odejdzie. „Myślę, że to fałszywa narracja, jakoby Lorne dokądkolwiek zmierza” – powiedział Myers. „Myślę, że dla Lorne – która ma talent do dramatyzmu – miało sens powiedzenie: „Myślę, że skończę po pięćdziesiątce”. „To nie tak, że Lorne ma coś innego, co chciałby robić bardziej niż to”.

Cokolwiek stanie się z Michaelsem, oczekuje się, że wiosna i lato 2025 r. będą kolejnym momentem przejściowym dla serialu, porównywalnym do zmiany sytuacji po pandemii w 2022 r., kiedy odeszli weterani McKinnon, Aidy Bryant, Pete Davidson i Kyle Mooney. w finale sezonu 47 w maju, po którym Cecily Strong odeszła w grudniu.

Ale to praca na przyszły rok. Dziś wieczorem Gyllenhaal zakończył występ gratulacjami „SNL”Zespół Q „na koniec niesamowitego sezonu”.

Dla wielu nowych członków obsady ceremonia zamknięcia będzie wyjątkowa. „Dla wielu ludzi to pierwszy duży finał” – powiedział One SNL powiedział wykonawca.

Dzieje się tak dlatego, że zeszłoroczny sezon zakończył się nagle w wyniku strajku scenarzystów, a poprzedzające go sezony podlegały protokołom Covid.

Weekendowa aktualizacjaJost zaczynał jako pisarz w 2005 r., a w 2014 r. został współprowadzącym. Chi dołączył do programu jako pisarz w 2013 r., zanim w 2014 r. został współprowadzącym wraz z Jostem.

Mikey Day dołączył jako scenarzysta w 2013 r., a w 2016 r. awansował do obsady telewizyjnej. Heidi Gardner i Ego Nwodim występują w serialu odpowiednio od 2017 i 2018 r., a Bowen Yang dołączył jako scenarzysta w 2018 r. i członek obsady. W 2019 roku jego akcje wzrosły dzięki występom w filmach takich jak Wyspa Ognia I Bruce’a A także punkt zwrotny w przyszłości zło.

Jest też Kenan Thompson, który w tym momencie prawdopodobnie będzie ostatnim, który wyjdzie za drzwi.

READ  Bohaterka „Dancing for the Devil” Miranda Derrick twierdzi, że „nie jest ofiarą”

Thompson wraz z Nwodimem, Devonem Walkerem i Punkym Johnsonem dołączyli do Gyllenhaala w monologu otwierającym, aby wykonać utwór „End of the Road” zespołu Boyz II Men, aby pożegnać się z bieżącym sezonem i świętować. SNLdługość życia.

„To już 49 lat, ponad 900 występów, kostiumów i peruk, a sala pełna hitów” – śpiewali.

Poniżej możecie obejrzeć piosenkę oraz resztę monologu otwierającego i końcową kurtynę.

Naklejka z YouTube'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *