Old Dominion zrobiło to ponownie w drugim wypadku Virginia Tech w ciągu czterech lat

Po raz drugi w ciągu czterech lat Virginia Tech przegrała na drodze do Old Dominion, upadając w piątek wieczorem 20-17.

Fani Old Dominion szturmowali boisko, aby uczcić swoje drugie zwycięstwo nad Power 5. Pierwszy również zmierzył się z Hokies w 2018 roku, wygrywając 49-35.

Nie tak chciał rozpocząć sezon pierwszoroczny trener Virginia Tech, Brent Bray. Hokies wykonali pięć strat, co dało 17 punktów Old Dominion. Najważniejszy był wynik 2:58 do końca meczu. Ołów 17-13, rozgrywający Grant Wells Rzucił przechwycenie, które zaowocowało zwycięskim wynikiem, 1 jard od przyziemienia Blake Watson Zostały 33 sekundy.

Hokies wykonali również 15 rzutów karnych na 121 jardów. Wells rozpoczął swoją pierwszą grę z Virginia Tech, rzucił cztery przechwyty i wyszedł 21 z 36 na 197 jardów z przyłożeniem.

„Chcieli grać, chcieli grać mocno, ale zdecydowanie uważam, że naciskali i byli niechlujni” – powiedział Bray. „Chcesz, aby ludzie na to zapracowali, a my nie”.

Powrót dodany Dax Holyfield: „To krępujące. Tak krępujące.”

Mecze drogowe przeciwko grupie 5 nie wypadły dobrze dla drużyn ACC kończących się w ich harmonogramie. Z tą stratą, liga przegrała teraz 20 strat na drodze przeciwko 5-drużynowym zespołom grupowym z czasów uniwersyteckiego futbolu.

Gra od początku była żmudna, ponieważ żaden z atakujących nie potrafił znaleźć rytmu. Old Dominion prowadził w pierwszej połowie 10-7. Następnie początek drugiej połowy został opóźniony o 15 minut, ponieważ członkowie sztabu szkoleniowego Virginia Tech utknęli między piętrami w windzie. W końcu autokary zdołały wysiąść z windy, ale musiały wejść po sześciu schodach do loży autokarów.

To może być dobra metafora tego, co wydarzyło się w drugiej połowie. Ale to nie ostatni raz, kiedy szkoły się widziały. Obecnie mają grać co roku do 2031 roku, z czterema z tych gier na Old Dominion.

READ  2023 NWSL Draft Tracker: Pełna lista typów jako Phenomenon Alyssa Thompson zajmuje pierwsze miejsce w Angel City FC