Opaski i twarze Pixel Watch wyciekają na liście Amazon

W tym, co może być największym dotychczas wyciekiem Pixel Watch, galeria oficjalnych zdjęć pokazuje różne zespoły, tarcze zegarka i obsługę Fitbit, między innymi dla nadchodzącego smartwatcha Google.

Dzielić się z ukośnik Według @OnLeaks jest to jeden z największych dotychczasowych przecieków materiałów promocyjnych dla Pixel Watch i oferuje najlepsze spojrzenie na to, co Google wnosi do stołu.

Zaczynając od pasków Pixel Watch, po raz pierwszy przyjrzymy się czterem różnym projektom pasków Pixel Watch.

Zdjęcia paska zegarka Pixel Watch są niestety w niskiej rozdzielczości, więc trudno powiedzieć z całą pewnością, jakiego materiału użyto, ale to są nasze najlepsze przypuszczenia.

Najpierw widzimy wszystkie kolory silikonu – czarny, szary, jasnobiały i jasnozielony. Wydaje się, że istnieją dwa różne style skórzanych pasków, jeden w kolorze czarnym i zielonym, a drugi w kolorze czarnym, szarym i pomarańczowym. Wreszcie wydaje się, że do zegarka Pixel Watch jest tkany pasek w żywym kolorze pomarańczowym i zielonym, a także w bardziej stonowanej czerni.

Ponadto świetnie przyglądamy się niektórym twarzom Pixel Watch, których jeszcze nie widzieliśmy. Obejmuje to twarz, która wyraża czas tylko słowami, a także twarz przedstawiającą scenę artystyczną.

Zagłębiając się w te obrazy, możemy zobaczyć głębię integracji Fitbit, z jednym obrazem pokazującym obsługę EKG, a innym obrazem Pixel Watch obok aplikacji Fitbit. W pobliżu wycieku znajduje się również obraz przedstawiający interfejs użytkownika połączenia alarmowego zegarka, a także szybkie parowanie na telefonie Pixel, aby skonfigurować zegarek.

W szczególności wydaje się, że te obrazy zostały uzyskane przynajmniej częściowo z aukcji Amazon, która została krótko opublikowana w Niemczech. inteligentny droid Wzięła również tę ofertę i poinformowała, że ​​była już w stanie zamówić Pixel Watch w przedsprzedaży.

Na Amazonie Pixel Watch jest również potwierdzony, przynajmniej w niektórych regionach, z sześcioma miesiącami bezpłatnego Fitbit Premium. Jest to powszechna funkcja, którą Fitbit wprowadza do smartwatchy, więc dobrze jest zobaczyć ją na tym urządzeniu Wear OS.

READ  Według AI tak może wyglądać dom przyszłości

Inne szczegóły potwierdzone przez wykaz to wodoodporność 5ATM, zastosowanie of Szkło Corning GorillaI obsługa szybkiego parowania dla Pixel Buds i Nowa aplikacja Google Home.

Niestety lista Wygląda na to, że minęło od tego czasu Wycofanie.

Google ma zamiar w pełni zaprezentować Pixel Watch 6 października, zaledwie kilka dni później, i już wiele się dowiedzieliśmy o produkcie. Wspomnieliśmy wcześniej, że rozpoczęcie w USA będzie kosztować 349 USD i zostanie dostarczone z procesorem Exynos 9110 i żywotnością baterii, która była podana przez około jeden dzień.

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

https://www.youtube.com/watch?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *