Orły wchodzą w interakcje z handlem Galena Riegera z Wikingami

Po obejrzeniu pierwszych dwóch lat kariery Jalena Reagora, trudno sobie wyobrazić, że kiedykolwiek będzie mógł być typem w pierwszej rundzie.

Tutaj na pewno się to nie zdarzy.

„Czuję, że niektórzy ludzie potrzebują zmiany scenerii” – powiedział DeVonta Smith.

Rigor otrzymał tę zmianę scenerii w środę, kiedy przedtreningowy dyrektor generalny Howie Rosman wysłał pierwszą rundę TCU 2020 do Minnesoty po dwa typy na dzień trzeci.

„Jestem szczęśliwy z jego powodu” – powiedział Smith. „Nowy początek dla niego. Idź tam, mam nadzieję, że zrobi to, czego chce.”

W zamian za Rigora, Orły wybrały siódmą rundę w 2023 r. i czwartą rundę w 2024 r. „Który zmieni się na piąty, jeśli nie zostaną osiągnięte pewne statystyki”.

Heck, wygląda na to, że język handlu już przygotowuje Rigora na rozczarowanie w jego następnym mieście.

W Philly, Orły, które wypadły gorzej w pierwszej rundzie, zostaną zapamiętane przez stałego Pro Bowlera, Justina Jeffersona, który później zajął 22. miejsce. Ani sprawy nie pomagają, ani natychmiastowy sukces Jeffersona. Chociaż Rigor zawsze publicznie zapewniał, że awans Jeffersona nie miał na niego wpływu, prawdopodobnie tak było.

Nie zapomniano, że Rigor dołącza teraz do Jeffersona w Minnesocie.

Orły złamały konwencjonalną mądrość w 2020 roku, kiedy wymyśliły schwytanie Rigora, ponieważ uwielbiały jego wybuch. Od tego momentu wybór był skazany na niepowodzenie.

Rigor musiał pogodzić się z tymi oczekiwaniami iz faktem, że nie spełnił ich.

„To nie było zbyt zabawne dla Régora. Miał ciężki okres” – powiedział Dallas Guedert. Kręcili się przez media bez względu na wszystko. Ale był kimś, kto zawsze trzymał głowę spuszczoną i biegał. Zawsze go szanowałem. Nigdy nie narzekałem. Był tu tylko po to, by wyzdrowieć. Próbowałem. Bardzo szanowałem Rigora, był moim wspaniałym przyjacielem”.

READ  Wyniki Texans vs. Colts, najważniejsze wydarzenia, aktualności, nieaktywne i aktualizacje na żywo

W swoich dwóch sezonach w Filadelfii Rigor odegrał ważną rolę, a jego produkcje nigdy nie zbliżyły się do siebie. Miał 64 podania na 695 jardów i 3 przyłożenia w 28 meczach (24 starty) i nigdy nie miał więcej niż 57 jardów w żadnej grze pojedynczej.

Rigor walczył nawet w drugim meczu. W zeszłym roku zajął 17. miejsce w NFL pod względem średnich zwrotów z kopnięć (7,3) wśród kwalifikujących się graczy i 27. w NFL pod względem średnich zwrotów z kopnięć (21,3) wśród graczy, którzy mieli co najmniej 10 prób.

Rigor naprawdę zranił Orły bardziej niż pomógł im w 2021 roku.

A im większa presja, tym więcej Rigor o tym słyszy, tym bardziej czasami krytykuje go w mediach społecznościowych lub kopie głębiej swoją grę.

Rigor był stałym elementem każdego z ostatnich dwóch sezonów, a nawet po tym, jak Eagles wylosowali Smitha z 10. miejscem w ogólnej klasyfikacji w 2021 roku, Rigor nadal zajmował drugie miejsce w zeszłym sezonie. Tak więc przeszło od drugiego wyboru na początku zeszłego roku do bycia zużywalnym rok później. To pokazuje, jak dobry jest w tej chwili pokój przyjęć Eagles.

Rigor otrzymał wiadomość o handlu podczas pobytu w kompleksie NovaCare w środę przed treningiem, a następnie poszedł.

W większości byli koledzy z drużyny Riegera wydawali się być zadowoleni z kontynuowania kariery gdzie indziej.

„Nowy początek dla niego, nowa rzecz,” powiedział Darius Sly. „Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczy, co zrobi. Nie chcę, żeby był dobry w drugim tygodniu (kiedy Orły goszczą Wikingów). Jednak potem może być dobry co dwa tygodnie”.

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *