Ostatnie typy draftu mają znacznie wyższy wybór Chicago Bears

Wszyscy są na haju, Chicago Bears mogą wreszcie mieć rozgrywającego. Justina Fieldsa W ciągu ostatnich sześciu tygodni wykonał niesamowitą pracę. Jego ocena podań wzrosła z 58 do 99. Rzucił tylko trzy przechwyty w porównaniu do 10 przyłożeń i przebiegł prawie 600 jardów. Obrony nie mają dla niego odpowiedzi. Niestety, te graniczne wysiłki Supermana nie wystarczyły, aby ukryć, jak zła jest reszta listy. Niedźwiedzie były pierwszą drużyną, która zdobyła co najmniej 29 punktów w trzech meczach z rzędu i przegrała wszystkie trzy w historii NFL.

To powinno pomóc pokazać, jak bardzo wyczerpana jest ta lista. Obrona nikogo nie powstrzyma. Co gorsza, Bears przegrali biegającego z powrotem Khalila Herberta z powodu kontuzji pachwiny. Więc teraz dwa razy chleb powszedni z obrażaniem ich. Na dodatek ich harmonogram zaczyna się pogarszać po niedzieli przeciwko Atlanta Falcons. Mają Jets and Packers przed ich pożegnalnym tygodniem, potem Filadelfia, Buffalo, Detroit i Minnesota, aby wszystko podsumować. Nic dziwnego, że w projekcie prognoz są nowe sportowiec Sprawił, że Bears wybrali wyżej niż ich obecna szósta pozycja w klasyfikacji generalnej.

Mock wyświetla wynik każdego meczu i ostateczny procent wygranych dla każdej drużyny, korzystając z modelu zakładów NFL. Model stopniowo usuwa stare dane i wykorzystuje dane z tego roku w miarę postępu sezonu. Symulacja jest następnie uruchamiana 100 000 razy po każdym dniu meczów aby dać nam, w tym Statucie, nasze szanse na pierwszy wybór i najbliższe potencjalne miejsce przyłożenia dla każdej drużyny.

6. Chicago (3-7)

Przewidywane szanse na zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej: 7,8%

Oczekiwany wybór: nr 2

Zbrodnia: Olu Fashano, OT, Pensylwania

Obrona: Terry Wilson, Edge, Texas Tech

Gdyby tak się stało, Chicago Bears znalazłoby się na rzadkim terytorium.

Ostatni raz ten zespół zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej bez potrzeby wymiany w 1970 roku. To był rok, w którym przegrali rzut monetą z Pittsburghem, co kosztowało ich Terry’ego Bradshawa. Na szczęście tym razem organizacja nie będzie potrzebowała rozgrywającego. Najnowsza historia mówi, że Bears mają bardzo duże szanse na wylądowanie w tym miejscu gracza z najwyższej półki, jeśli nie jest on rozgrywającym. Cztery z pięciu ostatnich wyborów to Saquon Barkley, Nick Bosa, Chase Young i Aidan Hutchinson.

READ  Stan męskich obręczy po meczach Baylor-Kansas, Gonzaga-Kentucky i bubble

Ryan Paul i Matt Eberflus byliby zachwyceni, gdyby trafili na kogoś takiego. Chodzi o to, jak potoczy się reszta harmonogramu. Chicago Bears mają mocną konkurencję o to miejsce. Osiem innych drużyn ma w tym roku tylko trzy zwycięstwa. Las Vegas prowadzi ich z wynikiem 2-7, podczas gdy Houston jest faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej z wynikiem 1-7-1. W NFL trudno jest wygrać, ale ludzie zapominają też, jak trudno jest przegrać. Niedźwiedzie mogą ukraść kilka gier z grą Fieldsa. To powinien być ekscytujący wyścig do śledzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *