Oto ktoś noszący zegarek Pixel Watch i pasek Google 20 mm

ten ostatnie kilka dni od Wycieki z zegarka Pixel Watch Skupiliśmy się tylko na tarczy w kształcie kamyka, ale teraz przyjrzymy się opasce stworzonej przez Google i kilku zdjęciom urządzenia noszonego na nadgarstku.

Silikonowe paski Pixel Watch, prawdopodobnie produkowane przez Google, mają średnicę 20 mm i są wyposażone w specjalne złącze używane przez u/tagtech414. Opisać „Trochę bólu, gdy zakładasz go po raz pierwszy”, ale jest „bardzo bezpieczny” z przyciskiem w każdym gnieździe, który blokuje wszystko.

Dzięki temu, że Pixel Watch jest teraz w pełni zmontowany i nadający się do noszenia — trafne odzwierciedlenie tego, jak Redditor nie mógł używać żadnego starego zespołu z powodu nieprawidłowej łączności, pierwsze wrażenia są następujące:

Co najważniejsze, jest to najwygodniejszy zegarek, jaki kiedykolwiek nosiłem. Wygląda na o wiele cieńszy, niż można by sądzić z pomiarów. W porównaniu z moim Galaxy Watch wydaje się, że nawet nie istnieje. Poza tym koronka nie zagłębia się w mojej dłoni, gdy zginam nadgarstek lub piszę, co doprowadza mnie do szału na innych zegarkach.

sh/ tagtech414

Boki zegarka Pixel są dość uniesione, zwłaszcza w przypadku korony w kształcie kapsla. Z tych ujęć grubość 14 mm nie jest zbyt widoczna, gdy patrzy się na zegarek 40 mm. Widoczny bezramkowy wyświetlacz podobno ma 30 mm, podczas gdy całość waży 36g.

Na zewnątrz nadgarstka, a zwłaszcza w krótkiej tercji poniżej, głębokość jest najbardziej zauważalna. Widać wyraźnie warstwę ekranu, srebrną obudowę i dolny stos czujników, co zauważyliśmy Ma podobieństwa z Fitbit Charge 5 i Luxe.

sh/ tagtech414

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *