Otwarcie Nowego Imperium zaplanowano na całym świecie, a sprzedaż biletów na całym świecie wyniesie 135 milionów dolarów

Nic nie mówi dokładnie o wielkanocnym słupku namiotowym Godzilla x Kong: Nowe imperium, Film, który ma podbić świat szturmem, a jego kasowy debiut wyniesie około 135 milionów dolarów, a jego premiera będzie miała miejsce na 63 rynkach zagranicznych i w 3850 kinach w Stanach Zjednoczonych.

Warner Bros. miało szczęście, wypuszczając legendarną markę IP na Wielkanoc 2021 r Godzilla kontra Kongktóry zachęcił widzów do powrotu do oglądania filmów po rocznej kwarantannie spowodowanej wirusem Corona, a studio zdecydowało się trzymać tych ram. Godzilla kontra Kong Film zarobił 48 milionów dolarów w ciągu pięciu dni od premiery w USA, dzień po dniu, ze spadkiem w HBO Max w tamtym czasie. Jeśli te numery są lokalne Nowe imperium Och, czekaj, będzie to trzecie co do wielkości otwarcie Monsterverse w USA po 2014 roku godżilla (93,1 mln dolarów) i 2017 r Kong: Wyspa Czaszki (61 milionów dolarów). Przedpremierowe premiery w USA i Kanadzie rozpoczynają się w czwartek o 15:00 Nowe imperium Będziesz miał wszystkie siły nuklearne, aby zwiększyć opłaty za bilety premium, takie jak Imax, PLF, 4DX, ScreenX, DBox itp. Kolejny hit od Legendary/Warner Bros Wydmy: część druga Zarezerwuje kilka ekranów w Imaxie na weekend.

Godzilla x Kong: Nowe imperium Przy koszcie netto wynoszącym 135 milionów dolarów przed P&A, 75% tej kwoty zostało sfinansowane przez Legendary, a Warner Bros pokryło 25%.

Drugi film Godzilla Kong w reżyserii Adama Wingarda Po wersji z 2021 r. premiera filmu za granicą rozpocznie się w środę z udziałem największych wytwórni, takich jak Hiszpania i Korea, a w czwartek dodamy także Włochy, Australię i całą Amerykę Łacińską. W piątek do walki dołączyły Wielka Brytania i Chiny.

Naklejka z YouTube'a

Oczekuje się, że cena wprowadzenia na rynek międzynarodowy wyniesie od 80 do 85 milionów dolarów, podczas gdy cena krajowa wyniesie około 50 milionów dolarów za przedsprzedaż. Godzilla kontra Kong Zadebiutował kwotą 105 mln dolarów na porównywalnych rynkach zagranicznych według dzisiejszych cen (w tym 63 mln dolarów z Chin, również na dzisiejszej giełdzie). Dlaczego więc ta osoba miałaby postrzegać potencjalne otwarcie jako łagodniejsze? Istnieje wiele czynników.

READ  Kostium inspirowany Czarodziejką z Księżyca Megan The Stallion Rocks na festiwalu Japanese Summer Sonic Festival

Kiedy ukazał się w marcu 2021 r., GVK Miał największy zagraniczny debiut hollywoodzkiego filmu podczas pandemii i na zaledwie 38 międzynarodowych rynkach kasowych.

Film ten miał szczególnie dobry start w Chinach (gdzie Legendary sprzedaje i dystrybuuje współczesną serię potworów). Ale czasy się zmieniły i należy zachować ostrożność, ponieważ filmy hollywoodzkie odnoszą w Państwie Środka znacznie mniejszy sukces. GXK Prowadzi to do przedsprzedaży biletów przed weekendem, ale okaże się, czy możliwy będzie początek w wysokości około 40 milionów dolarów.

Oto niektóre otwarcia w Chinach w przeliczeniu na dolara: Kong: Wyspa Czaszki (68 milionów dolarów), Godzilla kontra Kong (63 miliony dolarów), Mig 2 (53 miliony dolarów), Aquaman i Zaginione Królestwo (31 milionów dolarów) i Wydmy: część druga (20 milionów dolarów) – to przedstawia obraz.

Wciąż czekamy GXK Wyróżnić się w Azji (choć w Korei prawdopodobnie wyląduje na trzecim miejscu za molochem Exahoma i nowy adres lokalny), a także w Ameryce Łacińskiej. Europę można mieszać we franczyzie.

Należy również pamiętać: na raz GVK W 2021 r. w niektórych regionach nadal obowiązują ograniczenia mocy produkcyjnych, a główne europejskie przedsiębiorstwa są zamknięte, z wyjątkiem Hiszpanii. Zatem biorąc pod uwagę, że tym razem rynki euro idą w górę GXKpatrzymy na daty premiery, które nie były spójne w przeszłości.

Warto zauważyć, że kiedy GVK Miał wówczas premierę w niektórych kieszeniach i był jedynym filmem, który wyemitowano, co wpłynęło na niektóre wątki. Dziś jest większa konkurencja.

Warto zaznaczyć, że w tym pawilonie nie ma Francji i Niemiec (a także innych rynków francusko- i niemieckojęzycznych), a Bliski Wschód (który przypada w okresie Ramadanu) i Japonia dołączą także później, bo 26 kwietnia.

Tymczasem w USA spodziewamy się Sony Pogromcy Duchów: Zamarznięte Imperium W drugi weekend spadł o 65% do około 15 milionów dolarów. Kontynuacja wyreżyserowana przez Gila Kenana zarobiła w poniedziałkowy wieczór 2,8 miliona dolarów, co oznacza, że ​​łączny łączny wynik w kraju przekroczył 47 milionów dolarów.

READ  Był perkusistą Butthole Surfers, aktorem „Slacker” 60 - Ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *