Pakiet Nintendo Switch w Czarny piątek jest dostępny wszędzie

Chcesz w końcu dostać w swoje ręce Nintendo Switch lub próbujesz zdobyć dużo Nintendo Switch na prezent w tym roku? Cóż, mój przyjacielu, oferty Nintendo w Czarny piątek są w pełnym rozkwicie, wraz ze zwrotem oferty konsoli Nintendo Switch za 299 USD w Czarny piątek. Umowa jest ważna i dostępna wszędzie, bez wymogu członkostwa ani innych ograniczeń, aby w pełni skorzystać z oferty Nintendo Switch w Czarny piątek.

Chcę powtórzyć, że jest to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka idealnego prezentu na Nintendo Switch w tym roku.

Oferta zestawu Nintendo Switch w Czarny piątek

Co zawiera oferta z okazji Czarnego Piątku na Nintendo Switch?

Nintendo słynie z tego, że w każdy Czarny piątek oferuje różne zestawy tego pakietu, aw ciągu ostatnich lat otrzymało sporo ulepszeń. Oto, co znajduje się w pakiecie Nintendo Switch w Czarny piątek:

  • HAC-001 (01) Model konsoli Nintendo Switch z neonowoczerwonym i niebieskim Joy-conem
  • Pobierz kod do gry Mario Kart 8 Deluxe
  • 3-miesięczny kod członkowski Nintendo Switch Online

To całkiem niezła okazja, biorąc pod uwagę, że dostajesz grę i członkostwo NSO za zwykłą cenę Nintendo Switch. Nintendo Switch to najnowszy model, co oznacza, że ​​ma 4,5-9 godzin pracy na baterii w porównaniu do oryginalnej wersji, która miała 3-5 godzin. To nie jest przełącznik w stylu OLED, ale nadal jest to przełącznik, a wszyscy go kochają!

Kiedy oferta z okazji Czarnego Piątku jest dostępna na Nintendo Switch?

Od razu. Możesz to kupić wszędzie, bez ograniczeń, od ręki. Ta oferta Nintendo w Czarny piątek była dostępna w niedzielę podczas każdej wyprzedaży w Czarny piątek w Walmart. Walmart był początkowo powstrzymywany, oferując ofertę tylko subskrybentom Walmart +, ale teraz jest bezpłatny dla wszystkich.

Jak zdobyć Mario Kart 8 Deluxe Nowe tory

Z 3-miesięczną subskrypcją Nintendo Switch Online otrzymujesz dostęp do gry online oraz wybór gier Super NES i NES w ramach subskrypcji. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do nowych torów Mario Kart 8, musisz dokonać aktualizacji do Subskrypcja rozszerzająca NSO. Ten poziom pozwala cieszyć się dodatkowymi utworami Mario Kart 8, DLC Animal Crossing, rozszerzeniem Splatoon 2 Octo, a także dostępem do wybranych gier Nintendo 64 i Sega Genesis.

READ  Symphony Of War to idealna gra parowa dla fanów Fire Emblem

Najlepsze oferty i oferty w Czarny piątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *